استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۴.۸۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۵
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۷۸
حجم۷۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده IGG.COM
‏‏برای دریافت آخرین به‌روزرسانی‌ها و اخبار به Discord ما بپیوندید!
‏Discord: https://discord.gg/sqXqTBSv3w
‏به عنوان رهبر وایکینگ، چگونه قبیله خود را به کاوش و غارت هدایت خواهید کرد ، و دنیای Midgard را فتح کنید؟ آیا در سرزمین‌ها جنگ خواهید کرد؟

ویدئو معرفی بازی

‏قهرمانان مشهور از اساطیر نورس و تاریخ وایکینگ‌ها آماده هستند تا با شما در جنگ‌ها پیروز شوند. آیا استراتژی های خود را طراحی خواهید کرد و عقل خود را برای استفاده از قدرت خود فرا خواهید خواند؟
‏در این بازی رقابتی جنگ جهانی، با چه دشمنانی روبرو خواهید شد؟ چه دوستی هایی به دست خواهید آورد؟ قدرت خود را در [Viking Rise] امتحان کنید!
‏[Viking Rise] یک بازی استراتژی جنگی چندنفره آنلاین، جهان‌ساز است. شما به عنوان رهبر وایکینگ ها بازی می کنید و قبیله خود را در سراسر والهالا در دنیای ناشناخته Midgard هدایت می کنید. کاوش، غارت، توسعه، شکار، و مبارزه در سراسر سرزمین Valhalla، پر از خطرات و فرصت های پنهان است. با کسب ثروت، شهرت و قدرت عظیم، قبیله وایکینگ خود را به اوج هدایت کنید. با دیگر بازیکنان اتحاد تشکیل دهید، از یکدیگر در برابر تهاجمات محافظت کنید، و همه دشمنان را شکست دهید تا Midgard را فتح کنید!
‏ویژگی ها
‏☆شاهکار سمعی و بصری☆
‏به دنیای وایکینگ ها قدم بگذارید. اقیانوس های باشکوه و کوه های سر به فلک کشیده را کاوش کنید و تغییرات واقعی را در فصل ها تجربه کنید. به عمق داستان های قهرمانان خود بپردازید، در برابر زیبایی چشم انداز وسیع شمال اروپا. خود را در دنیای Midgard با یک موسیقی متن اصلی خیره کننده ساخته شده توسط Mikolaj Stroinski سرشناس غوطه ور کنید.
‏☆ نبردهای چند نفره جهانی☆
‏بازیکنان از سراسر جهان را به چالش بکشید یا در کنار متحدان بجنگید و ثابت کنید که چه چیزی را دارید. لازم است یک رهبر وایکینگ باشید. استراتژی، دیپلماسی یا جنگ را انتخاب کنید، همانطور که ادعای خود را در مورد Midgard مطرح می کنید و امپراتوری خود را در والهالا می سازید.
‏☆ قلمرو خود را طراحی کنید☆
‏ قلمرو خود را برای حمایت از قبیله در حال رشد خود گسترش دهید. سرزمین های والهالا را تسخیر کنید، جمعیت خود را افزایش دهید و برای توسعه سرزمین خود استعداد استخدام کنید. روستاها و شهرها را به روش خود، تحت حکومت خود بسازید! چه تصمیم به توسعه یک مرکز تجاری تجاری، یک سرزمین با منابع غنی، یا یک قلعه نظامی قدرتمند داشته باشید، همه چیز در کنترل شماست! قلمرو خود را با طیف گسترده‌ای از ساختارهای وایکینگ‌ها شخصی‌سازی کنید!
‏☆مبارزه دریایی☆
‏وایکینگ‌ها را در آب‌های ناشناخته هدایت کنید تا سرزمین‌های جدیدی را در والهالا فتح کنید. استراتژی کلید است! از دریا به نفع خود برای انجام حملات غافلگیرانه به دشمن و غارت منابع آنها استفاده کنید! برای سبقت گرفتن از حریفان در خشکی در مسابقه به سوی مناطق استراتژیک، بادبانی داشته باشید یا از کشتی خود برای عقب نشینی از موقعیت های نامطلوب و کمین دشمنان خود از دریا استفاده کنید. با ترکیب مهارت‌های رزمی ناوبری و دریایی خود در جنگ، استراتژی‌های منحصربه‌فردی را ارائه دهید!
‏☆مبارزه در زمان واقعی☆
‏در یک نقشه جهانی عظیم با دشمنان خود در زمان واقعی بجنگید. با تشکیل اتحاد برای درهم شکستن نیروهای عظیم دشمن، قدرت را در اعداد پیدا کنید. چه در خشکی و چه در دریا، میدان های جنگ خود را بررسی کنید و دستورات را در زمان واقعی بدهید. استراتژی خود را تنظیم کنید تا دشمنان خود را نابود کنید و در Midgard قوی‌ترین شوید.
‏☆در کنار قهرمانان وایکینگ بجنگید☆
‏قهرمانان افسانه‌ای وایکینگ را احضار کنید تا به شما در جنگ بپیوندند! راگنار، بیورن، ایوال بی استخوان، سیگورد چشم مار، هارالد بلوتوث، رولو، والکری و دیگر چهره‌های معروف اساطیر نورس را به خدمت بگیرید. والهالا را بسازید، قهرمانان را احضار کنید تا برای شما بجنگند و به یک حاکم وایکینگ واقعی تبدیل شوید.
‏☆اژدهای باستانی را رام کنید☆
‏جانوران خشمگین در اساطیر اسکاندیناوی در حال ویران کردن این سرزمین هستند. قهرمانان خود را بفرستید تا این جانوران افسانه ای را شکار کنند، تجهیزات افسانه ای بسازند، خرابه ها و غارهای اسرارآمیز را کشف کنند و گنج های پنهان را کشف کنند. اژدهای قدرتمند را رام کنید و در میدان نبرد یک تقویت قدرتمند به دست آورید. برای خود نامی بسازید و به یکی از بزرگترین اسطوره های میدگارد تبدیل شوید!
‏===Information===
‏Discord: https://discord.gg/sqXqTBSv3w3w/a u>https ://www.facebook.com/VikingRise/
‏‏به روز رسانی اصلی
‏1. Battle of the Ruins: در دسترس همه پادشاهی ها با سیستم های لیگ و فصل. قوی ترین اعضای قبیله خود را جمع آوری کنید و به اوج برسید!
‏2. برداشت پاییزی: با نزدیک شدن به فصل برداشت، محصولات فراوانی به جنگجویان وایکینگ در میدان نبرد اهدا خواهد شد!

‏جدید
‏1. اضافه شدن رویداد Dwarf Remnants

‏Optimizations
‏1. پادگان ساخت قبیله بهینه شده رهبر قبیله و اعضای R4 می توانند نیروهای عضو را در ساختمان های قبیله فراخوانی کنند.

نظرات و امتیاز ها

۶۷۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عقیل
٧ ساعت پیش

‏✓ بازی خوبی . ‏✗ فرماندها باز نمیشن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 𝘩𝘰𝘴𝘦𝘪𝘯
٢١ ساعت پیش

‏✓ نیم ‏✗ میمی اگه بهروز رسانی کنم اکانتم میپره؟

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر the
دیروز

‏✓ گرافیک ‏✓ داشتن قهرمان ‏✗ هیچی

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده