استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Game of Empires:Warring Realms

Game of Empires:Warring Realms

نسخه۱.۴.۷۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۴۷
حجم۳۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Droupnir Entertainment Limited.
‏‏آیا تا به حال یک شب کامل را صرف برنامه ریزی حرکت بعدی خود کرده اید؟ آیا تا به حال آنقدر مجذوب یک رویداد تاریخی شده اید که همان مقاله ویکی پدیا را در مورد آن سه بار بخوانید؟ آیا تا به حال رویای ساختن امپراتوری خود را داشته اید؟

ویدئو معرفی بازی

‏اگر چنین است، شما عاشق بازی امپراتوری خواهید شد!
‏در GOE، می توانید تمدنی را انتخاب کنید که با آن می توانید دنیایی را که در آن آزاد هستید کاوش کنید. تسخیر. با انجام این کار، می‌توانید یک امپراتوری ایجاد کنید و با کشف تمدن‌های باستانی، خود را در داستان‌های چندلایه مختلف غوطه‌ور کنید، همگی در حالی که در سفری حماسی به سمت آتلانتیس افسانه‌ای حرکت می‌کنید!
‏چه بخواهید روابط دیپلماتیک را در تلاشی صلح‌آمیز برقرار کنید. اتحاد تشکیل دهید یا خود را به سمت سرمایه گذاری های نظامی در تلاش برای گسترش بی رحمانه امپراتوری خود پرتاب کنید، همیشه این شانس را خواهید داشت که تاریخ سازی کنید، چه خوب و چه بد.
‏★★ویژگی ها★★
‏★انتخاب کنید. تمدن خود را
‏در ابتدای سفر، شما این شانس را خواهید داشت که یکی از چندین تمدن مختلف را انتخاب کنید، که هر کدام می توانند از ساختمان های منحصر به فرد، انواع سربازان و علاقه مندان استفاده کنند.
‏★تاسیس کنید. و یک امپراتوری را توسعه دهید
‏در حالی که دقیقاً نمی توان گفت در هنگام تأسیس امپراتوری خود باید به چه چیزی متوسل شوید، بدون شک اگر می خواهید از طریق روش های مختلف زنده بمانید، باید روستاییان را استخدام کنید، مزارع بسازید و تحقیقاتی در مورد فناوری های جدید انجام دهید. دوره ها علاوه بر این، شما باید هر وحشی را که ممکن است بخواهد در راه شما بایستد را سرکوب کنید و همچنین با روستائیانی که مایل به کمک در آماده سازی سربازان خود برای فتح جهان هستند تجارت کنید!
‏★افسانه های تاریخی را استخدام کنید< br>از جولیوس سزار گرفته تا چنگیزخان تا ژان آو آرک، بازی امپراتوری ها این فرصت را به شما می دهد تا در تلاش خود برای ساختن یک امپراتوری، مجموعه ای از افسانه های تاریخی افسانه ای را به خدمت بگیرید.
‏کمپین های حماسی به خوبی سازماندهی شده در ارائه شده در این بازی به شما این امکان را می دهد که در زمان سفر کنید و خود را در داستان چهره های خارق العاده غرق کنید. با انجام این کار، این فرصت به شما داده می شود که از طریق دست اول درباره تصمیمات تاکتیکی که موفقیت های آنها را شکل داده است، بیاموزید.
‏★در جنگ های زمان واقعی شرکت کنید
‏با اجازه دادن به شما برای صدور دستورات زمان واقعی در تلاش خود برای از بین بردن دشمنان خود، فرصت نهایی برای آزمایش قدرت تاکتیکی خود را خواهید داشت! تنها با بهره‌برداری از زمینی که در آن قرار دارید و نقاط ضعف واحدهایی که مستقیماً در مقابل شما قرار دارند، می‌توانید در مواجهه با احتمالات غالباً به پیروزی دست پیدا کنید.
‏★به تدریج قلمرو خود را گسترش دهید
‏ اگر آنچه را که لازم است برای گرفتن عجایب مهم جهان، کنترل مراکز دریایی و مقابله با چالش نهایی داشته باشید، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید انجام دهید وجود ندارد. در واقع، هر بخش از جهان که به شما ارائه می شود، زمین های قابل کشت آماده ای برای تسخیر است، خواه دشت، تپه، کوه های پوشیده از برف، یا دریاهای آزاد.
‏★یک اتحاد تشکیل دهید
‏ با کسانی که مایل به حمایت از پیشنهاد شما برای ساختن یک امپراتوری هستند، اتحاد برقرار کنید!
‏★★انجمن رسمی★★
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/gameofempiresofficial/
‏اختلاف: https: //discord.gg/f6CFFw75qT
‏‏رفع برخی از اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۴۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mosevi
٢٧ تیر ١٤٠٢

سلام برا من نرفته تو میگه دوباره تلاش کنید نمیره باید چه کار کنم

میپسندم۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر بینام
٢٠ تیر ١٤٠٢

‏✓ خوبه ‏✗ فیلترشکن میخواد ‏✗ فارسی نداره ‏✗ نژاد پارسی نداره ‏✗ بازی زد ایرانی ‏✗ خارجی بازیش ارزششو نداره ولی اگه کسی میخواد بازیش کنه باید همون اول فیلترشکن رو روشن کونی و بری توش و اگر فیلترشکن وسط بازی خاموش به شه دیگه بالا نمیاد به نظر من هر بازی که رومی ها توش دست داشتن بدرد ایرانی ها نمیخوره همیشه بازی های زد ایرانی درست میکنن

میپسندم۲۶ نمیپسندم۳۶
عکس کاربر سوروس اسنیپ (rasoul)
١٧ تیر ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✗ بالا نمیاد سلام من قبلاً بازیش کردم عالی بود اما پاکش کردم امروز نصب کردم بالا نمیاد با فیلتر شکن رفتم بالا نمی یاد لطفاً رسیدگی کنید تازه فهمیدم باید نت قوی با فیلتر شکن قوی من با فیلتر Halovpn وارد شدم اما فیلتر شکن قطع میشه لطفاً یه فیلتر شکن قوی معرفی کنید بازی عالی

میپسندم۱۰ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط