استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
IP Camera Monitor

IP Camera Monitor

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۵
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Deskshare, Inc
‏‏از هر کجا به دوربین های IP خود دسترسی داشته باشید و آنها را کنترل کنید.
‏یک سیستم نظارت تصویری دوربین IP موثر در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید!
‏ویدیوی زنده را از هر دوربین IP از راه دور مشاهده کنید. مدل های دوربین IP از فروشندگان مختلف پشتیبانی می شوند. هر دوربینی که از ONVIF پشتیبانی می کند و در شبکه محلی وجود دارد، به طور خودکار توسط IP Camera Monitor شناسایی می شود. اگر دوربین فراتر از شبکه محلی وجود دارد، می‌توانید به صورت دستی چنین دوربین‌هایی را در برنامه اضافه کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏IP Camera Monitor بهترین برنامه برای نظارت تصویری است. بدون توجه به جایی که هستید، مستقیماً از تلفن خود یک ویدیوی زنده از هر دوربینی تماشا کنید. همچنین می توانید از این رویداد عکس بگیرید.
‏نمایشگر دوربین IP با Security Monitor Pro ترکیبی عالی برای زمانی است که باید دوربین های Security Monitor Pro را از راه دور در دستگاه Android خود کنترل کنید. Security Monitor Pro یک نرم افزار نظارت تصویری حرفه ای است که دوربین های رایانه شخصی و IP شما را به یک سیستم امنیتی کامل ویدیویی تبدیل می کند.
‏شما باید Security Monitor Pro در رایانه شخصی ویندوز شما.
‏آموزش ویدیویی را تماشا کنید تا ببینید چقدر آسان است به Security Monitor Pro متصل شوید و از راه دور به دوربین های دستگاه تلفن همراه Android خود دسترسی پیدا کنید.
‏مراقب خانه، محل کار، پارکینگ یا هر مکانی که نیاز به امنیت دارید، باشید.
‏ویژگی‌های کلیدی:
‏• دوربین‌های ONVIF را به‌طور خودکار تشخیص می‌دهد. در شبکه محلی: یک ویدیوی زنده از تمام دوربین های ONVIF موجود در شبکه محلی خود را مشاهده کنید. اینها به‌طور خودکار توسط مانیتور دوربین IP شناسایی می‌شوند.
‏• دوربین‌های IP را از هر کجا مشاهده کنید: دوربین‌های IP موجود در خارج از شبکه محلی را اضافه کنید و ببینید در خانه، محل کار یا پارکینگ‌تان چه اتفاقی می‌افتد.
‏• پشتیبانی از PTZ برای دوربین های IP: جهت، چرخش و جهت شیب پیش نمایش دوربین خود را با استفاده از کنترل های دوربین Pan-Tilt-Zoom تنظیم کنید.
‏ • دسترسی به دوربین های Security Monitor Pro: اکنون مستقیماً از تلفن خود به دوربین های اضافه شده در Security Monitor Pro دسترسی داشته باشید و آن ها را کنترل کنید. می توانید از راه دور اقداماتی مانند نظارت، ضبط ویدیو و گرفتن عکس را کنترل کنید. مستقیماً از دستگاه خود به فایل‌های رسانه ضبط‌شده و گزارش‌های رویداد دسترسی داشته باشید.
‏ما را لایک کنید و در ارتباط بمانید
‏Facebook: https://www.facebook.com/Deskshare-1590403157932074
‏Deskshare: https://www.deskshare.com
‏تماس با ما: https://www.deskshare.com/contact_tech.aspx
‏‏نسخه 3.8:
‏• پیام‌های نمایش داده شده در هنگام بارگیری نشدن پیش‌نمایش دوربین را تصحیح کرد.
‏• رفع اشکال صفحه سیاه هر زمان که دوربین به‌روزرسانی شد.
‏• رفع مشکل اتصال با Security Monitor Pro که اجازه ادامه کار را می‌داد. مشاهده دوربین های راه دور حتی پس از غیرفعال کردن دسترسی از راه دور.
‏• برخی رفع اشکالات جزئی و بهبودهای رابط کاربری.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده