استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
AlfredCamera Home Security app

AlfredCamera Home Security app

نسخه۲۰۲۴.۱۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶۴
حجم۸۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Alfred Systems Inc.
بیش از ۲۰ میلیون خانواده سراسر دنیا این برنامه را برای محافظت از خانه خود نصب کرده‌اند. ما بهترین برنامه جهان برای محافظت از خانه شما را ارائه داده‌ایم.

دوربینی برای محافظت گوشی هوشمند

ویدئو معرفی برنامه

مردم عاشق این برنامه هستند. این برنامه شامل همه چیز است و خصوصیاتی بیشتر از یک دوربین ساده و گران قیمت را به شما ارائه می‌دهد. ‏ شما پخش زنده، هشدار فوری دزدی، دید در شب و فضای ذخیره بی نهایت را با این برنامه دریافت خواهید کرد تا فیلم‌ها را ذخیره کرده و انتشار دهید و فیلم‌های گرفته شده از دوربین را مجدد ببینید.

‏ قابلیت های برنامه

اگر شما یک دوربین می‌خواهید تا حواستان به دارایی‌های خود باشد، یک صفحه نمایش برای چک کردن بچه کوچک خود و یا دوربینی برای چک کردن حیوانات خانگی‌تان، این برنامه بهترین انتخاب است.
‏ این برنامه عالی را در ۳ دقیقه بدون هیچ هزینه و نیاز به مهارت خاصی راه‌اندازی‌ کنید. این برنامه راحت‌ترین برنامه برای نصب و بهترین برای استفاده است.
‏ برای محافظت از در خانه و حیاط خود نیازی به دوربین مدار بسته نیست. این برنامه از شما به هر قیمتی که شده محافظت می‌کند. بر خلاف دیگر برنامه‌ها و دوربین‌ها، هر زمان که بخواهید می‌توانید این برنامه را روشن و خاموش کنید. می‌توانید هر زمان که خواستید دوربین اضافه و یا کم کنید.
‏ اگر آپارتمان اجاره کنید، شاید بخواهید مطمئن شوید که صاحب خانه‌تان و یاهمسایه‌ها و همخانه‌ها بدون اجازه وارد نشوند و یا در هنگام سفر ممکن است بخواهید مطمئن شوید که اتاق هتل شما امن است. در هر صورت به یک دوربین قابل حمل نیاز دارید. اگر دزدی و یا ورود غیر مجاز صورت گیرد قطعا این برنامه به درد شما خواهد خورد.
‏ با این برنامه و پخش زنده آن شما همیشه می‌دانید که چه اتفاقی در حال افتادن است بدون اینکه مهم باشد در آن لحظه کجا هستید. این برنامه در لحظه به شما هشدار می‌دهد و فیلم‌های گرفته شده این برنامه به طور رایگان توسط ما ذخیره می‌شوند.
‏ این اپلیکیشن تمام خصوصیات برنامه‌های محافظتی را در یک برنامه‌ دارد. پخش زنده ۲۴ ساعته، فیلم‌ها را با کیفیت بالا در هر‌کجا ببینید. هشدار لحظه‌ای را در صورت هر گونه رفت و آمد دریافت کنید.
 فیلم‌های خود را ببینید و دانلود کنید و یا در هر لحظه پخش کنید. محافظت را در شب
دزدها را پیدا کنید و با این برنامه بر بچه و حیوان خانگی‌ خود نیز نظارت داشته باشید.‏ بزرگ‌ نمایی کنید، برنامه‌ریزی کنید و هشدار‌برای زمان خاصی قرار دهید و ...
‏ یک محافظ ‌خانه که می‌توانید به آن اعتماد کرده و با هر نوع اینترنتی ‌کار‌ می کند. این برنامه هوشمند و راحت و ساده برای استفاده است. ‏ با این برنامه دیگر نیاز به دوربین‌های گران قیمت و برنامه‌هایی با هزینه‌های ماهانه نخواهید داشت و این برنامه کاملا رایگان در اختیار شماست.
لازم به ذکر است شما با استفاده از اپلیکیشن WTMP نیز می توانید مچ‌گیری کنید! این برنامه به شما می گوید که چه کسی به تلفن همراه شما دست زده است و قصد داشته آن را چک نماید. بنابراین شما با این برنامه می توانید به خوبی از اطلاعات خود حفاظت کنید و البته مچ افرادی که قصد دخالت در موبایل شما را داشته اند را نیز بگیرید! 

‏ویژگی جدید
‏- پشتیبانی از بهبود کیفیت صدا AlfredCam و AlfredCam Plus - از کیفیت صدای بهتر در Live، Two-way Talk، Event و سایر ویژگی های مرتبط با صدا لذت ببرید!

‏برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از:
‏https://alfred.camera دیدن کنید

نظرات و امتیاز ها

۶۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شاهکبرا
٦ اسفند ١٤٠١

اصلا نمیاره، بزور عکس رو بعد از چند ثانیه، فیلم ابدا، شایدم بعلت سرعت نت هست

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر راحیل
٢٨ آذر ١٤٠١

بستگی به دوربین گوشیت داره وگرنه کیفیتها متفاوت است . خیلی عالیه .حیف فیلتر میخواد

میپسندم۸ نمیپسندم۰
عکس کاربر رضا مهدی یی
٢٩ آذر ١٤٠٢

‏✓ بعد ا نظرم دو میگم

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط