استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
کارتام

کارتام

گاوصندوق کارت های شما

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۱۶
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده جواد مراد خواه
‏‏اگر شما از آن دسته افرادی هستید که چندین حساب بانکی دارند, طبیعتاً اطلاعات همه آن حساب ها مثل: شماره کارت , شماره حساب , شماره شبا و ... را حفظ نیستید و موقع نیاز به اطلاعات حساب ها اگر کارت ها یا اطلاعات حساب ها همراهتان نباشد به مشکل خواهید خورد. از آن جا که امروزه همه افراد همیشه گوشی موبایل هوشمند خود را همیشه به همراه دارند, اگر اطلاعات موردنیازشان در گوشی موبایلشان ذخیره شده باشد به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی خواهند داشت.
‏کارتام یک برنامه برای ذخیره و اشتراک گذاری اطلاعات حساب های بانکی شماست و شما هر موقع که به اطلاعات حساب هایتان نیاز داشتید میتوانید از کارتام استفاده کنید. مثلاً برای عمل کارت به کارت فقط کافیست وارد کارتام شوید و روی حساب مورد نظر کلیک کرده و شماره کارت خود را برای اشتراک گذاری انتخاب کرده و برای شخص مورد نظر ارسال کنید. در کارتام میتوانید اطلاعاتی از حسابتان که میخواهید به اشتراک بگذارید را به صورت سفارشی انتخاب کنید.
‏از آنجا که کارتام هیچگونه دسترسی به اینترنت, حافظه , پیامک ها , مخاطبین و ... شما ندارد میتوانید از ایمن بودن کارتام اطمینان داشته باشید.
‏‏     

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده