خانه بازی ورزشی
Underworld Football Manager - Bribe, Attack, Steal

Underworld Football Manager - Bribe, Attack, Steal

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۳
سازنده Stanga Games, Inc
نسخه۵.۸.۱
حجم۸۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۲۲
‏‏اگر شما هم از علاقه مندان بازی های فوتبال بخصوص رشته مهیج مربیگری هستید و بعضی مواقع دوست دارید وارد دنیای مافیای فوتبال و بازی های ناجوانمردانه شوید پیشنهاد ما به شما  بازی اندروید Underworld Football Manager میباشد، چرا که در این بازی هیچ قانونی برای شما وجود ندارد…

‏در این بازی اندرویدی شما به عنوان یک مربی فوتبال باید هدایت تیم و باشگاه خود را به عهده بگیرید و آماده باشید تا به هر طریقی شده رقبا را شکست دهید. در طول بازی شما وارد رقابت های آنلاین خواهید شد و باید تلاش کنید تا با بکارگیری انواع حقه ها، رشوه و فساد تیم حریف را شکست دهید و برنده تورنومنت ها باشید. شما میتوانید ستارگان دنیای فوتبال را برای تیم خود استخدام کنید و به آنها مهارت های لازم را آموزش دهید و هرجاکه لازم دیدید از استراتژی های ناجوانمردانه استفاده کنید تا دشمنان را از سر راهتان بردارید. علاوه براینکه میتوانید با دوستانتان  متحد شوید تا بتوانید دشمنان قدرتمند را شکست دهید.

‏اگر به دنبال یک بازی متفاوت در سبک مدیریت فوتبال هستید پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه این بازی مهیج را از دست ندهید و امپراتوری خود را بسازید…

‏ 

‏برخی از مهترین ویژگی های بازی اندروید Underworld Football Manager  :

‏– گرافیک شفاق و باکیفیت اچ دی

‏– تجربه مربیگری فوتبال و هدایت همه جانبه تیم و باشگاه

‏– شرکت در رقابت های آنلاین با سایر بازیکنان جهانی

‏– امکان شرکت در انواع لیگ ها و تورنومنت ها

‏– استفاده از انواع حقه ها، رشوه و فساد برای برنده شدن

‏– امکان استفاده از تاکتیک های ناجوانمردانه در بازی ها

‏– بکارگیری ستاره های دنیای فوتبال در تیم

‏– همکاری با دوستان برای شکست دشمنان قدرتمند

‏– آموزش تیم و ارتقا مهارت ها
- Performance improvements
- Bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟