استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۲
حجم۱.۵ گیگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Deca_Games
‏‏این Disney Mirrorverse است، یک بازی اکشن RPG جدید و از لحاظ بصری خیره‌کننده برای موبایل، که در دنیای کاملاً متفاوت دیزنی اتفاق می‌افتد، جایی که بازیکنان تیم‌هایی از شخصیت‌های تقویت‌شده، آماده برای اکشن، سه بعدی دیزنی و پیکسار را برای نبرد با یک نیروی تاریک جمع‌آوری می‌کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏مدت ها پیش، دو ستاره با هم برخورد کردند تا جهانی دگرگون شده پر از نیروهای نور و تاریک را ایجاد کنند. در Mirrorverse، Stellar Magic دنیاهای آشنا را ایجاد کرده است که اکنون توسط انبوهی از دشمنان شکست ناپذیر تهدید می شود. بازیکنان تیم‌هایی از نگهبانان قدرتمند را متحد می‌کنند تا از طریق روایتی در حال تکامل از ماموریت‌های حماسی با هم مبارزه کنند تا نیروهای شکسته‌شده را که به دنبال شکستن Mirrorverse هستند، شکست دهند. از میان جادوگر انتقام‌جو، Maleficient، یک سالی زره‌پوش، همراه نهایی نبرد شخصی Baymax و بسیاری دیگر از Mirrorverse Guardians را انتخاب کنید. هر گاردین دارای حملات قدرتمند و ویژه ای است که برای شخصیت های موجود دیزنی و پیکسار منحصر به فرد و معتبر است. آنها طراحی شده اند تا از طریق نقش های تیمی مختلف، یکدیگر را تکمیل کنند تا پتانسیل نبرد و شیمی را به حداکثر برسانند، و بازیکنان را قادر می سازند تا در سطوح مختلف پیشرفت کنند و به بالاترین رتبه برسند.
‏هنگامی که از طریق Story Quest بازی می کنید، یک داستان همیشه در حال تکامل را کشف کنید. حالت با فصل های پر از غارت، ماموریت های رویداد با زمان محدود، و سیاه چال های خطرناک برای کاوش. با کنترل اقدامات فردی، زرادخانه رزمی، استراتژی تیمی و حملات ویژه Mirrorverse Guardians، هیجان و هیجان مبارزه اکشن بلادرنگ را تجربه کنید. با دوستان خود اتحاد بسازید و برای به دست آوردن جوایز قدرتمند رقابت کنید. توانایی‌های Guardian خود را از طریق یک سیستم پیشرفت شخصیت عمیق، پیدا کردن بهترین ترکیب‌ها و استراتژی‌های تیمی برای پیروزی نهایی، سفارشی کنید و تقویت کنید.
‏ورود به یک جهان و خط داستانی متفاوت دیزنی:
‏یک داستان جدید را تجربه کنید که به طور واقعی نمادین را منعکس می‌کند. شخصیت‌های دیزنی و پیکسار به شکلی که قبلاً ندیده‌اید. وارد دنیایی متفاوت با شخصیت‌های دیزنی و پیکسار شوید که برای دفاع در برابر یک تهدید تاریک و بی‌امان - شکسته‌ها تقویت شده و قدرت گرفته‌اند.
‏متحدید تیم‌هایی از شخصیت‌های بصری خیره‌کننده دیزنی و پیکسار:
‏در این اکشن RPG ، وارد دنیاهای جدید با جزئیات غنی شوید که پر از شخصیت های دیزنی و پیکسار با رندر سه بعدی هستند که به شدت برای مطابقت با این جهان پرمخاطب تکامل یافته اند. داستان های جذاب این Mirrorverse Guardians را کشف کنید و توانایی های ویژه شگفت انگیز و معتبری را باز کنید که آنها را برای نبرد حماسی و ماجراجویی مجهز می کند.
‏MASTER THRILLING REAL-TIME ACTION COMBAT:
‏هیجان و هیجان تیمی را تجربه کنید مبارزه عملی تیم‌های سه نفره را جمع آوری کنید و کنترل هر ثانیه از گیم‌پلی از جمله اقدامات فردی Mirrorverse Guardians، استراتژی تیمی، و حملات ویژه را در دست بگیرید.
‏جستجوهای حماسی را کشف کنید:
‏قفل روایت‌های منحصر به فرد را باز کنید و با دشمنان شکسته مبارزه کنید تا به دست آورید. به دنیاها و شخصیت‌های Mirrorverse که توسط جادوی تاریک خراب شده‌اند پاداش می‌دهد و آن‌ها را بازیابی می‌کند.
‏-STORY QUESTS: یک خط داستانی جدید و همه‌جانبه از کارها و ماموریت‌های دیزنی را برای تکمیل تجربه کنید، همه بر اساس تاریخچه Disney Mirrorverse و عصرها Isolation, Discovery, and the Fractured.
‏- EVENT QUESTS: ماموریت‌های با زمان محدود را تکمیل کنید که به محتوا و رویدادهای دنیای واقعی Disney و Pixar مربوط می‌شود و شخصیت‌ها، جوایز و آیتم‌های پیشرفت منحصربه‌فردی را در یک بازه زمانی خاص به بازیکنان ارائه می‌دهد.< br>
‏DANGEROUS DUNGEONS:
‏در تاریک ترین سیاه چال های Mirrorverse کاوش کنید و جایگاه برتر را در جدول امتیازات جهانی ما کسب کنید. در این سرمایه گذاری پرمخاطب، سیاه چال ها را کاوش کنید، امتیاز جمع کنید و مصنوعات ارزشمند را جمع آوری کنید.
‏انتشار محتوای ماهانه: فصل های جدید داستان Mirrorverse و ماموریت های رویداد را از طریق خطوط داستانی همیشه در حال تکامل و گسترش، با انتشار منظم دیزنی و جدید تجربه کنید. کاراکترهای Pixar.
‏شرایط خدمات:
‏لطفاً قبل از استفاده از سرویس‌های ما، این قرارداد شرایط خدمات و اعلامیه حریم خصوصی ما را بخوانید، زیرا آنها بر روابط بین شما و Kabam حاکم هستند.
‏www.kabam .com/terms-of-service/
‏www.kabam.com/privacy-notice/
‏‏نگهبانان جدید:

‏نگهبانان جدید در حال ورود به Mirrorverse هستند.

‏محتوای جدید:

‏یک ماجراجویی کاملاً جدید آغاز می شود! فصل اول «عمل 2: پیوندهای شکسته» اکنون در حالت داستانی در دسترس است.

‏رفع اشکالات و بهبودها:

‏اصلاحات جزئی و بهبودهای دیگر.‏https://www.facebook.com/DisneyMirrorverse

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمدحسین جوهری
٢١ مرداد ١٤٠٢

چرا دیر آپدیت میزایرن حیف که فروشگاه فیلتره مگرنه این برنامه به درد نمیخوره

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر ALIREZA
١٣ مرداد ١٤٠٢

لطفا اپدیتشو بزارید

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر امیرمحمد
١ مرداد ١٤٠٢

بازی خوبی هست اما می روی تو بازی میگه باید آپدیت کنیم اما هنوز آپدیت نداره از کجا آپدیت کنیم

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده