خانه بازی اکشن
تست رانندگی 4 (دونفره)

تست رانندگی 4 (دونفره)

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۶
حجم۵۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده گروه کاملیا
‏‏****قابلیت بازی دونفره اضافه شد.****
‏با توجه به درخواستهای شما کاربران گرامی ، ما این قابلیت دونفره را به بازی اضافه کردیم.
‏بازی ' تست رانندگی 4' از بازیهای مسابقه ایی و پر هیجان کنسول پلی استیشن میباشد که در آن با ماشین های اسپورت و حرفه ایی رانندگی و مسابقه خواهید داد.
‏بازی تست رانندگی 4 به شما اجازه میدهد تا با پنج ماشین اسپورت و پنج ماشین حرفه ایی با سرعت بالا رانندگی و مسابقه دهید.لیست ماشین ها: Jaguar XJ 220, Dodge Viper GTS, TVR Cerbera, Chevrolet Corvette, Nissan 300ZX, Shelby Cobra 427, '69 Chevrolet Corvette 427, '70 Chevrolet Chavelle SS 454, '69 Chevrolet Camero ZL1 and the '71 Plymouth Hemi Cuda هستند که شما در این بازی از ترافیک و ماشین پلیس بدور خواهید بود و با خیال راحت با نهایت سرعت می توانید مسابقه دهید.بازی در پنج مسیر در شهرهای جهان سانفرانسیسکو آمریکا،واشنگتن دی سی آمریکا،برن سویس،کسویک انگلستان و کیوتوی ژاپن و در آب و هوای متفاوت خواهد بود.در این بازی چهار جام برای پیروزی و به چالش کشیدن سایر رقبا وجود دارد .
‏‏- حذف شتیل برای بازی دونفره
‏- رفع ایرادات
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟