استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Masha and the Bear: Water game

Masha and the Bear: Water game

نسخه۱.۰.۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۷
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴
حجم۱۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Hippo Kids Games
‏‏هر کودک نوپا این بازی آموزشی جدید با ماشا و خرس را دوست دارد. شخصیت های مورد علاقه کارتون محبوب برای ماجراجویی های جدید آماده هستند. این بازی رایگان در مورد ماشا و خرس را دانلود کنید و زمان مفیدی را سپری کنید. ماجراجویی زیر آب خود را شروع کنید و با کارهای هیجان انگیز رقابت کنید، که برای پسران و دختران در هر سنی ایجاد شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏👧 🐻 اگر به کارتون و پازل های خنده دار علاقه دارید، ماشا و خرس آماده هستند تا شما را به تیم خود بیاورند. عجله کن! این مجموعه بازی در مورد ماشا دارای عناصر آموزشی و سرگرمی است. به همین دلیل است که این بازی های آموزشی برای کودکان 3 تا 7 سال برای کودکان نوپا و والدین آنها مناسب است.
‏🌊 این برنامه را دانلود کنید و از دنیای جادویی زیر آب با شخصیت های کارتونی دیدن کنید. مینی بازی های آموزشی یک افسانه واقعی ایجاد می کند. ماهی طلایی، کشتی های غرق شده، صندوق های گنج، پری دریایی و بسیاری از موجودات دیگر از دنیای زیر آب.
‏💰 گنج های دزدان دریایی را پیدا کنید. خرس از چوب ماهیگیری خود برای یافتن سکه در کف دریا استفاده می کند. اما به ماهی ها دست نزنید، ما به گنج های طلایی علاقه مندیم.
‏🏃‍♀️ تنه های چوبی به ما کمک می کنند تا به آن سوی رودخانه برسیم. بازیکنی مراقب باشید که اجازه ندهید ماشا در آب بیفتد.
‏🧩 پازل ها را با تصاویر شگفت انگیز دریایی جمع آوری کنید. پازل های زیبا به ویژه برای کودکان پیش دبستانی ایجاد می شود. برای هر حیوانی غذا انتخاب کنید. ما قصد داریم در طبیعت آشپزی کنیم.
‏بازی های آموزشی آسان به بازیکن کمک می کند تا رنگ ها را بیاموزد، موارد مشابه را پیدا کند و پازل های مختلف بسازد. ما قصد داریم یک کمپ ایجاد کنیم، در آنجا ماهی بگیریم و سفرهای قایق را تجربه کنیم.
‏مجموعه ای از پازل های کودکان با شخصیت های مورد علاقه به بهبود توجه، مهارت و واکنش کودکان کمک می کند. منطق و تمرکز را با شخصیت های مورد علاقه ماشا و خرس توسعه دهید! با ما بازی کنید

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر روزیتا
٢٤ فروردین ١٤٠١

خوبه 😍😍😍😘

میپسندم۷ نمیپسندم۳
عکس کاربر amir
٤ دی ١٤٠٠

عالییییییییییییییییییییییی خیلی خوب بود 100 تا ستاره به این بازیی میدم، 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

میپسندم۱۸ نمیپسندم۲
عکس کاربر اورهان
١٣ آبان ١٤٠٠

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

میپسندم۱۵ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده