استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Masha and the Bear: Good Night

Masha and the Bear: Good Night

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۶
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷۶
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Hippo Kids Games
‏‏امروز می خواهیم شب بخیر بگوییم و کمک کنیم همه شخصیت های کارتون ماشا و خرس به رختخواب بروند!  داستان های خواب و لالایی از سری خاص بازی های آموزشی بچه ها است. داستان،پازل و ماجراجویی های متفاوتی وجود دارد و وظیفه شما این است که شخصیت ها را به رختخواب بگذارید و برای آنها آرزوی شب بخیر کنید.  این بازی ها برای پسران و دختران جالب است.  لالایی های تعاملی بسیار بهتر از داستان های معمولی یا کارتون در زمان خواب هستند.

ویدئو معرفی بازی

‏شب است و برخی از چراغها در جنگل روشن هستند که ماشا و خرس نمی توانند بخوابند. همچنین هیچ یک از دیگر حیوانات هم نمی توانند بخوابند. تمام شخصیت های کارتون ماشا و خرس،کارهای زیادی دارند که باید قبل از رفتن به رختخواب انجام دهند. یکی می خواهد یک سری وسایل سفارش دهد، یکی می خواهد کارتون تماشا کند ، یا به صدای لالایی گوش کند و دیگری به خانه ماشا آمده که دوش بگیرد و قبل از خواب به موسیقی آرام و دلپذیر گوش دهد. امروز همه داستان ها بسیار جالب و خاص خواهند بود. در زمان خواب داستان ها و لالایی ها بسیار بهتر از کارتون ها هستند. شما میتوانید با نوشتن یک داستان جدید و جذاب در بازی از ماجراهای خود برای سرگرمی بچه ها،یکی از اصلی ترین و جالب ترین شخصیت های داستان باشید.
‏افرادی، که کارتون و ماجراجویی را دوست دارند، ماشا و خرس از آن ها دعوت میکند تا از بازی جدید داستان های زمان خواب برای بچه ها استفاده کنند! این(داستان های زمان خواب) باعث میشود تا همه حیوانات به رختخواب بروند و شب آرزو کنند. با همه اعضای خانواده بازی کنید!  نکات مثبت زیادی دارد همچنین از زمان نهایت استفاده را برده و با یکدیگر تفریح مفیدی را سپری میکنند. با ما همراه باشید و با ما بازی کنید. بازی های آموزشی بچه گانه ما برای پسران و دختران همیشه شما و کودک نوپای شما را خوشحال می کند و همیشه با بازی های آموزشی ما روحیه خوبی خواهید داشت.

نظرات و امتیاز ها

۷۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عه پس اصمم کوش~♡~
٤ بهمن ١٤٠٠

یک ستاره هم زیاده اصلا نمیاره حیف نت واقعا اصلا نصب نکنید

۲۳ ۱۷
انا
٦ خرداد ١٤٠١

هی خوبه وای چند تا مشگل داره ۱ تگراری ۲انلاین هستش ۳تبلیق میده ۴ماشا رو باز نمیگنه ۵ تعدادش خیلی گمه واسه این دو‌ستاره دادم

۱۳ ۵
lol
١٩ بهمن ١٤٠٠

خیلی بازیش بده یک ستاره هم براش زیاده

۱۴ ۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده