استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Ice Scream 5 Friends: Mike

Ice Scream 5 Friends: Mike

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۱
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۴۹
حجم۱۷۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Keplerians Horror Games
‏‏در فصل قبل، شما دوستان خود را از قفس‌هایشان آزاد کردید، و آنها را از پایان دادن به اتاق استخراج بازداشتید. اما شما نتوانستید آنها را خیلی دور کنید، زیرا راد در آخرین لحظه ظاهر شد و آنها مجبور شدند مخفی شوند. دوستان شما اکنون در بخش های مختلف این کارخانه بزرگ بستنی هستند. باید همه آنها را جمع کنید و راد، مرد بستنی شرور را یک بار برای همیشه شکست دهید.
‏در این قسمت جدید، بازی در نقش مایک را آغاز خواهید کرد. برای اولین بار، می‌توانید بازیکنان را عوض کنید و هر زمان که نیاز داشتید دوباره J. شوید. بخش‌های جدید کارخانه را در این فصل کاوش کنید، با مینی‌رادز، مرد بستنی‌ساز روبرو شوید و مایک و جی را دوباره متحد کنید.
‏اکنون پیش‌ثبت‌نام کنید و یک کلید مخفی دریافت خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد قفل یک را باز کنید. آیتم ویژه در انتشار بازی.
‏ویژگی ها:
‏★ سیستم تعویض شخصیت: برای اولین بار در این سری، می توانید بین بازی به عنوان مایک یا جی جابجا شوید و به شما امکان می دهد بسته به نواحی مختلف بازی کنید. روی شخصیت.
‏★ دشمن جدید: با مینی راد جدید این فصل مقابله کنید. نگهبانان کارخانه بستنی که سعی می کنند از فرار شما جلوگیری کنند و اگر شما را ببینند به راد هشدار می دهند. مهارت های خود را با طفره رفتن و فرار از آنها نشان دهید.
‏★ پازل های سرگرم کننده: پازل های مبتکرانه را حل کنید تا دوباره با دوستان خود متحد شوید.
‏★ بازی کوتاه: هیجان انگیزترین پازل این فصل را در قالب یک بازی کوچک تکمیل کنید.
‏ >★ روایات سینمایی: به گذشته سفر کنید و لحظات کلیدی در تاریخ راد و جوزف سالیوان را دوباره زنده کنید.
‏★ موسیقی متن اصلی: با موسیقی بی نظیری که با آهنگ حماسه پخش می شود و صداهای ضبط شده منحصراً خود را در دنیای فریاد یخی غوطه ور کنید. برای بازی.
‏★ سیستم راهنمایی: اگر گیر کردید، یک پنجره راهنمایی استادانه در اختیار دارید که پر از گزینه هایی است که به شما کمک می کند پازل ها را بر اساس سبک بازی خود حل کنید.
‏★ سطوح دشواری مختلف: بازی در سرعت خود را داشته باشید و با خیال راحت در حالت روح کاوش کنید، یا با راد و دستیارانش در سطوح دشواری مختلف روبرو شوید که مهارت های شما را در معرض آزمایش قرار می دهد.
‏★ یک بازی وحشتناک سرگرم کننده مناسب برای همه مخاطبان!
‏اگر می خواهید از یک تجربه فانتزی، ترسناک و سرگرم کننده لذت ببرید، 'فریاد یخ 5' را بازی کنید دوستان: ماجراهای مایک». عمل و ترس تضمین شده است.
‏بازی با هدفون برای بهترین تجربه توصیه می‌شود.
‏‏- کتابخانه های تبلیغات به روز شد
‏- رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۴۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
لوس؟
دیروز

عالیه اگ رو حالت روح بزارین بسیار آسونه سوال بپرسید در باره تمام کردن جواب میدهم _^_ 🤡دلقک سیرک رو حالت گوست آموزش جیغ یخی ۵

۰ ۰
ماینکرافت
١٨ اسفند ١٤٠١

سلام خیلی خوبه اما خیلی سخته تورو خدا بگید کل بازی چجوریه

۲۰ ۶
ارمیا
١٧ اسفند ١٤٠١

بابا خیلی مسخرست دوتا ادمک مسخره دار اون ها هم هیچ کاری نمی کنن

۱۳ ۲۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده