خانه بازی ورزشی
Captain Tsubasa (Flash Kicker): Dream Team

Captain Tsubasa (Flash Kicker): Dream Team

تعداد دانلود۴۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۹۵۹
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده KLab
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏فوتبالیست های مورد علاقه تان را از سری کارتون های فوتبالیست ها انتخاب کرده و یک تیم فوتبال از آنها تشکیل دهید. بعد هم میتوایند با کاربران دیگری از سراسر دنیا که البته هر کدام برای خودشان یک تیم دارند به صورت آنلاین مسابقه دهید.
‏مهارت های خاص و باورنکردنی برای کاپیتان سوباسا
‏شوت های مرگ آفرین کاپیتان سوباسا اوزورا، شوت ببری کیجورو هیوگا و تمام مهارت های خاص و عجیب و غریب کاراکترهای کارتون فوتبالیست ها در این بازی هم وجود دارند. میان پرده ها و صداها و فریادها نیز فراموش نشده است!
‏مسابقاتی نفس گیر
‏بازی برای گوشی های هوشمند بهینه شده و این یعنی شما میتوانید فوتبالیست هایتان را به راحتی و تنها با لمس چند دکمه یا حرکت انگشت روی صفحه کنترل کنید. با تیم های دیگر مسابقه دهید و دنیای فوتبال را فتح کنید!
‏حالت داستانی
‏داستان کارتون فوتبالیست ها را در حالت داستانی بازی زندگی کنید و از هیجان آن لذت ببرید. شما در حالت داستانی بازی به زمانی میروید که سوباسا هنوز در مدرسه راهنمایی بود و همین طور داستان بازی را پی خواهید گرفت. شاید حالت داستانی این بازی بتواند خاطرات دوران کودکی شما را هم زنده کند!
‏مدیریت تیم تان
‏شما میتوانید تیم فوتبالیست هایتان را به هر شکلی که خواستید مدیریت کنید و مواردی همچون آرایش تیم برای حضور در زمین، لباس تیم و خیلی موارد دیگر را به دلخواه خود تغییر دهید. این یعنی میتوانید همان تیمی را بسازید که همیشه در رویاهایتان می پروراندید!
‏ارتقای فوتبالیست هایتان
‏به فوتبالیست هایتان تمرین داده و آنها را ارتقا دهید. شما حتی میتوانید از مهارت های ویژه مختلفی برای یک فوتبالیست استفاده کنید. تاکتیک تیم تان را تعیین کنید و البته از فوتبالیست های ارتقا یافته تان حتما کمک بگیرید. وجود آنها میتواند حتی تغییر تاکتیک های تیم را در پی داشته باشد. بعد از همه اینها در زمین بازی حاضر شوید و به حریف تان نشان دهید که چه تیمی ساخته اید!
‏سایت اصلی:
‏https://www.tsubasa-dreamteam.com/en/
‏ ©Yoichi Takahashi/SHUEISHA ©Yoichi Takahashi/SHUEISHA/TV TOKYO/ENOKIFILM
- Functions added to the Player Details page
- Added a 'Hard Raid' display to Raid Event Scenarios
- Added a filter to the Boundary Break menu
- Improvements to the Watch Match function for Friendly Matches
- Fixed some minor bugs.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟