استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Bottle Shooting Game

Bottle Shooting Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۳
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶۳
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Sigma App Labs
‏‏با شلیک به بطری‌ها از اوقات خود لذت ببرید!
‏ بهترین بازی تیراندازی بطری با تپانچه و اسلحه را هم‌اکنون بازی کنید. این بازی واقع‌گرایانه رایگان تیراندازی بطری ، یکی از جدیدترین بازی‌های تیراندازی بطری است. این بازی تیراندازی بطری حرفه‌ای یک بازی شگفت‌انگیز در تیراندازی بطری با جلوه‌های صوتی صدای ترک‌خوردگی شیشه هست. این بازی تیراندازی بطری اخیر ٬ جز بازی‌های جدید برای بچه‌ها است که با اسلحه بازی می‌کنند. با شکستن بطری‌ها می‌توانید استرس خود را از بین ببرید. تنها کاری که می‌کنید نشانه گرفتن بطری‌ها و شلیک است. بهترین قسمت(مزیت) این بازی در دسترس بودنش به دلیل حجم پایینش است. شما می‌توانید حتی با داشتن فضایی محدود درگوشی‌تان این بازی کم‌حجم شلیک بطری‌ها را دانلود کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ شما می‌توانید با هدف قرار دادن بطری و تیراندازی با اسلحه ، این بازی واقع‌گرایانه تیراندازی سه‌بعدی را شروع کنید. اسلحه با صفحه لمسی حرکت می‌کند. این بازی تیراندازی بطری اخیر مانند سایر بازی‌های قدیمی تیراندازی بطری نیست. مهارت تیراندازی به بطری خود را با شلیک به بطری در مراحل مختلف امتحان کنید. شما با شلیک به بطری‌ها به استاد شلیک بطری تبدیل خواهید شد. این بازی حرفه‌ای سه‌بعدی تیراندازی به بطری پر از ماجراجویی‌های مختلف در هر سطح می‌باشد. گرافیک سه‌بعدی با کیفیت بالای این بازی تیراندازی به بطری باعث می‌شود که در هر انفجار بطری احساس واقع‌گرایی کنید. بهترین بازی رایگان شلیک به بطری باعث می‌شود مهارت شکستن ، خورد کردن و تیراندازی شما بهبود یابد. در این بازی شلیک به اهداف بطری ، شما زمان مشخصی را در اختیار دارید که در آن به هر تعداد بطری‌ای که می‌توانید شلیک می‌کنید. آیا می‌دانید چه چیزی این بازی حرفه‌ای تیراندازی به بطری‌ها را بسیار شگفت‌انگیز می‌کند؟ بطری‌های واقع‌گرایانه و گرافیک باکیفیت بالای آن. اگر به دنبال یک بازی اعتیادآور و پرماجرا بودید ، این بازی جدید شلیک به بطری مختص شماست. در بهترین بازی واقعی تیراندازی به بطری ، شما اسلحه را نگه داشته ، یک هدف را نشانه گرفته و به بطری‌ها شلیک می کنید.
‏ اگر از شلیک به بطری‌ها با اسلحه مانند تنظیم اهداف لذت می‌برید ، این بازی سه‌بعدی حرفه‌ای شلیک به بطری متخصص شماست. در این بازی رایگان تیراندازی بطری با شلیک بیشتر و بیشتر بطری‌ها امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد. شما چیزهای مختلفی را در این بازی عالی شلیک به بطری بر خلاف سایر بازی‌های تیراندازی بطری قدیمی با سنگ تجربه می‌کنید. شما در این بازی تیراندازی سه‌بعدی به بطری‌ها، سطوح چالش‌برانگیز بسیاری را باز(تجربه) خواهید کرد. این بازی حرفه‌ای تیراندازی به بطری‌ها به حدی اعتیادآور است که شما بعد از بازی در تمام مراحل می‌خواهید دوباره و دوباره آن را بازی کنید. پس از اتمام همه مراحل این بازی واقعی شلیک به بطری شما تبدیل به استاد شلیک بطری خواهید شد. دیگر لازم نیست وقت خود را صرف بازی‌های قدیمی شکستن بطری‌ها با سنگ کنید ، همه آن چیزی که شما باید بازی کنید آخرین بازی سه‌بعدی شلیک به بطری‌ها می‌باشد. شما هر یک از مراحل این بازی شلیک به بطری‌ها را نسبت به بازی قبلی چالش برانگیز تر می‌یابید. آیا می‌خواهید به تمام بطری‌ها با اسلحه شلیک کنید؟ آیا آماده بازی کردن در تمامی مراحل چالش‌برانگیز بازی حرفه‌ای تیراندازی به اهداف بطری هستید؟ اگر جواب شما بله است ، این بازی واقعی سه‌بعدی شلیک به بطری‌ها را به صورت رایگان دانلود کرده و به بهترین استاد شلیک بطری تبدیل شوید. موفق باشید.
‏ آموزش بازی تیراندازی به بطری‌های واقعی:
‏ - هدف خود را تنظیم کرده و به بطری‌ها شلیک کنید
‏ - برای شلیک بطری‌های بیشتر تفنگ را به چپ و راست حرکت دهید
‏ - به بطری‌ها با ضربه زدن روی دکمه گلوله شلیک کنید
‏ - به هدف خود مطمئن باشید
‏ ویژگی‌های بازی رایگان تیراندازی سه‌بعدی هدف بطری:
‏ گرافیک با کیفیت بالا
‏ مراحل جالب زیاد
‏ هر مرحله از مرحله قبلی چالش‌برانگیز است
‏ بهترین بازی تیراندازی بطری در پلی استور
‏ کنترل آسان
‏‏رفع مشکل عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۶۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
معصومه خیابانی
٢١ اسفند ١٤٠١

‏✓ خیلی بازیش سخت شد

۱ ۰
سعید
٢٥ مهر ١٤٠١

حررف ندارع حتما نصب کنینن

۴ ۰
ابوالفضل خوانچه سپهر
٢٦ آبان ١٤٠١

عالی من از بازیش لذت بردم

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده