خانه برنامه پزشکی و سلامت
چشم یار

چشم یار

منشی چشم شما

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده koalamin
‏‏چشم عضوی حیاتی از بدن می باشد که در صورت توجه نداشتن به آن در با کم بینایی و یا بیماری های چشم مواجه میشویم. همان طور که بدن ما برای سلامتی خود نیازمند ورزش می باشد، چشم های ما نیز نیازمند تمریناتی برای تقویت هستند که چشم یار تمریناتی خاص را برای تقویت چشم هایتان در نظر دارد.
‏چشم یار با مجموعه ای از حرکات و تمرینات چشمی به کاربران کمک می کند تا چشمان خود را تقویت کرده و از بیماری های نظیر دوربینی و نزدیک بینی در امان باشند.
‏نکته مهم دیگری که در هنگام استفاده از تلفن هوشمند باید درنظر بگیریم این است حداقل فاصله مناسب از موبایل تا چشمان شما باید ۳۳ سانتی متر باشد. چشم یار به شما کمک می کند که با استفاده از دوربین جلو گوشیتان این فاصله را اندازه بگیرید.
‏امکانات چشم یار:
‏• یادآوری استراحت با نرمش های اختصاصی چشم ها
‏• قابلیت تنظیم زمان یادآوری و مدت زمان نرمش ها
‏• قابلیت اندازه گیری فاصله استاندارد چشم تا دستگاه شما
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟