خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Kristanix Games
‏‏ماهجونگ اپیک بیش از هفت سال در کنار میلیون ها مردم حضور دارد. این ماهجونگ که بصورت رایگان میباشد، بهبود یافته ی بازی ماهجونگ محلی می باشد که دارای تمامی مراحل جدید است.
‏از آنجایی که این بازی دارای قوانین ساده می باشد، باعث شده که ماهجونگ به یک بازی تک نفره محبوب رومیزی درجهان تبدیل شود. این بازی تک نفره که شما را به مدت کوتاه و یا بصورت ساعت ها سرگرم میکند، می تواند بعنوان یک همدم عالی برایتان باشد.
‏این بازی سرگرم کننده ی رایگان تک نفره، به نام های؛ ماهجونگ شانگهای،ماهجونگ چینی،ماهجونگ تایتان، ماهجونگ برتر و ماهجونگ کیودو شناخته شده است. تمام رده های متشابه صحنه بازی، بصورت جفت شده باهم مشابه هستند و بصورت آزاد قرار دارند.
‏قسمت ها بازی بصورت زیر است؛
‏- دارای بیش از ۱۶۰۰ صفحه
‏- دریافت پازل ها بصورت روزانه
‏- دارای ۳۰ تصویرزمینه زیبا
‏- دارای تنظیمات بیهمتای ۸ شکلی کارت
‏- صحنه ی بازی بصورت آرامش بخش
‏- کنترل کردن و برداشتن کارت های بازی بصورت روان
‏- دارای اهداف چالش برانگیز کامل
‏- کیفیت HD 1080
‏- و غیره
‏بازی ماهجونگ بسیار ساده می باشد بصورتی که باید کارت های متشابه جفت را پیدا کرده و آنها را با هم تطبیق دهید، تا زمانی که صحنه کامل شود.
Added 25 new free boards. Thanks to everyone who are playing the game and have supported us :)

Previous Updates: Added 1050 free boards, 2 packs with 200 boards each, and lots more.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟