خانه برنامه آب و هوا
کِیهوت (کیفیت هوای تهران)

کِیهوت (کیفیت هوای تهران)

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده فراز لقائی
‏‏برنامه #کِیهوت (کیفیت هوای تهران) به منظور نمایش شاخص #کیفیت_هوای_استان_تهران به تفکیک هر یک از مناطق 22 گانه شهر تهران طراحی و ساخته شده است.
‏شما قادر خواهید بود لیست ایستگاه‎های فعال تشخیص #شاخص_کیفیت_هوا در سطح شهر را مشاهده کنید و در صورت نیاز موقعیت مکانی هر ایستگاه را با موقعیت مکانی خود در نقشه مقایسه کنید.
‏در این برنامه شما می‎توانید با انتخاب نزدیک‎ترین ایستگاه از طریق موقعیت مکانی، اطلاعات کاملی از میزان کیفیت هوای محیط اطراف خود داشته باشید.
‏شما همچنین می‎توانید با انتخاب نمایش دوره‎ای هر یک از ایستگاه‎های انتخابی، در بازه‎ای قابل انتخاب از میزان کیفیت هوا مطلع شوید.
‏و در صورت نیاز از طریق ثبت هشدار، از سطح آلودگی هوا با خبر شوید.
‏امکانات برنامه:
‏-نمایش لیست ایستگاه‎های فعال تشخیص #شاخص_کیفیت_هوا به همراه نمایش اطلاعات ساعت و تاریخ دریافت اطلاعات از ایستگاه، میزان کیفیت هوا و نمایش موقعیت هر یک از ایستگاه ها در نقشه
‏-امکان انتخاب نزدیک‎ترین ایستگاه از طریق موقعیت مکانی و نمایش جزئیات شاخص کیفیت هوا
‏-نمایش لیست ایستگاه‎های فعال تشخیص شاخص کیفیت هوا بر روی نقشه
‏-اطلاع‎رسانی میزان کیفیت هوا برای هر یک از ایستگاه‎های انتخابی در بازه‎ای قابل انتخاب توسط کاربر
‏-ثبت هشدار به منظور اطلاع‎رسانی از تغییرات سطح آلودگی هوای ایستگاه‎های انتخابی
‏‏-رفع خطای نمایش نام ایستگاه های تشخیص کیفیت هوا
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟