استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۲/۰۲
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۵۷
حجم۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Maple Media
‏‏Football Soccer Star یک بازی فوتبال جدید است که در آن بازیکن خود را شخصی سازی می کنید ، بازی های کوتاه را بازی کنید و جام ها را کسب کنید تا قهرمان جدید فوتبال شوید! پرش ، شوت کردن ، ضربه سر و امتیاز! جام جهانی 2014 تمام شده است، اما جالب اینجاست که با Football soccer star برگشته است . stickmans یا عروسک های فوتبال کسل کننده را فراموش کنید؛ بازیکن خود را ایجاد کنید و ظاهرش را همانطور که میخواهید درست کنید! از طریق 10 بازی کوتاه فوتبال بازی کنید و همه جام‌ها را برنده شوید.
‏* بازیکن بینظیر خود را ایجاد کنید*
‏از پولی که در بازی های کوتاه بدست آورده اید برای شخصی سازی کامل قهرمان خود استفاده کنید.نه تنها سر بلکه لباس و ظاهر کامل را شخصی سازی کنید!
‏بهترین مدل مو بازیکنان فوتبال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ گنجانده شده است. می توانید یکی از بازیکنان ابتدایی را انتخاب کنید یا یک ستاره فوتبال جدید از ابتدا ایجاد کنید. ظاهرش قطعاً از stickman و یا عروسک های دستی بهتر خواهد بود ! شما حتی می توانید توپ را شخصی سازی کنید!
‏* بازی‌های کوتاه بسیارجذاب را بازی کنید*
‏بدوید ، بپرید ، شوت کنید ، ضربه سر بزنید و گل ها را به ثمر برسانید! از طریق 10 بازی کوتاه سرگرم کننده و ساده بازی کنید.برخی از بازی های کوتاه نیاز به استفاده از سر شما ، بقیه نیاز به توانایی های شوت زنی شما دارند.تا آنجا که می توانید گل های زیادی بزنید ،ضربات آزاد بزنید ، تا میتوانید سریع بپرید ، به زمین فوتبال مسلط شوید ، از داوران انتقاد کنید و موارد دیگر! سرگرمی تضمین شده!
‏* درآمد کسب کنید ، جام ها را بدست آورید و دستاوردها را کامل کنید *
‏هر بازی کوتاه با پولی که به شما پاداش میدهد می توانید برای شخصی سازی بازیکن خود یا بی نظیر کردن ظاهرش استفاده کنید. ظاهر بازیکنان stickmans یا عروسکی استاندارد نیست ؛ ظاهر آنها را همانطور که دوست دارید درست کنید تمام مدال ها و جام ها را از جمله جام جهانی جمع آوری کنید و بیش از 40 دستاورد را باز کنید. در برابر دوستان خود رقابت کنید تا ببینید چه کسی بالاترین امتیاز را کسب می کند.آیا می توانید همه جام ها را بدست آورید؟
‏*باز کردن سوپراستارهای حرفه ای *
‏ستاره های ویژه را جمع کنید تا قفل سوپراستارهای حرفه ای و اسطوره های قدیمی را باز کنید.به عنوان مارادونا یا پله ، مسی یا نیمار بازی کنید!
‏* ویژگی های اصلی شامل *
‏*۱۰ بازی کوتاه عالی برای بازی و تبدیل شدن به قهرمان جدید ستاره فوتبال
‏*شخصی سازی کردن سر ، مدل مو ، مدل ریش ، چشم ، پوست ، دهان ، پیراهن ، شلوارک ، کفش ، خال کوبی و بیشتر!
‏* ۱۲ جام برای جمع آوری از جمله جام جهانی 2014 و جام های لیگ قهرمانان!
‏* ۳۰+ دستاورد برای باز کردن
‏* ۸ بازیکن ویژه برای کشف ، از مهاجمان معروف گرفته تا اسطوره های قدیمی
‏* برای کسب بهترین امتیازات در برابر دوستان خود رقابت کنید
‏* بازی های کوتاه ، مهاجمان و محتوای بیشتری برای آمدن!
‏جلم‌جهانی تا ۲۰۱۴ است ! اکنون Football soccer star را بازی کنیدو قهرمان ستاره فوتبال ۲۰۱۵ شوید! از همه طرفداران خود در برزیل ممنونیم!
‏امیدواریم همه شما از این بازی لذت ببرید،اگر سوالی ، توضیحی یاپیشنهادی دارید لطفا برای ما یک ایمیل بفرستید.نظر یا پیشنهاد بدهید و فراموش نکنید که ما را در فیسبوک دنبال کنید.
- Corrected some crashes in the Shop menu

نظرات و امتیاز ها

۵۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یاغی
٢٨ اسفند ١٤٠١

‏✗ برای بچه هاست ‏✗ کاراکتر هاش اصلا بدرد بخور نیستن

میپسندم۲ نمیپسندم۱۸
عکس کاربر یاسین
٣٠ آذر ١٤٠١

‏✓ کیفیت عالی ‏✓ مراحل مختلف درک خیلی خوب است

میپسندم۲۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر ༺§Mr. HESAM§༻
٢١ آذر ١٤٠١

‏✓ داشتن بازی های متنوه ‏✓ شخصی سازی خوب ‏✗ پول نشون نمیده اما میشه باحاش خرید کرد ‏✗ تو فروشگاه میری یکم د ‏✗ توش دور می چرخی میره بیرون درکل خوبه من تا اینجای کار یه لباس تونستم بخرم میشه از پول و شخصی سازیش استفاده کرد

میپسندم۲۴ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده