استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
4 in a Row Multiplayer

4 in a Row Multiplayer

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۳۱
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Benjamin Lochmann New Media GmbH
‏‏بازی '4 در یک ردیف' در برابر کامپیوتر یا دوستان از سراسر جهان!
‏'4 در یک ردیف' یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی در جهان است، این برنامه سه حالت مختلف بازی را در اختیار شما قرار می دهد.
‏~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
‏جزئیات
‏~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
‏'4 در یک ردیف' یک بازی کلاسیک برای دو بازیکن است. هدف از این بازی این است که چهار دیسک از رنگ خود را در یک خط افقی، عمودی یا مورب ردیف کنید. به طور متناوب، شما و حریفتان دیسک‌ها را در شبکه می‌ریزید و سعی می‌کنید یک خط چهار دیسکی را در برابر رایانه، دوستان یا غریبه‌ها از سراسر جهان کامل کنید!
‏ما بازی استراتژی و تاکتیک‌های محبوب را در یک برنامه رایگان که دارای سه حالت بازی است:
‏- تک نفره: به تنهایی در یک دستگاه در برابر رایانه بازی کنید در اینجا می توانید '4 در یک ردیف' را یاد بگیرید یا استراتژی و تاکتیک های خود را آموزش دهید. سه مشکل در انجام این کار به شما کمک می کند.
‏- چند نفره محلی: قوانین تک نفره اعمال می شود. این بازی در یک دستگاه تلفن همراه انجام می شود. سعی کنید با ضربه زدن بر روی ستون‌ها و اتصال چهار دیسک خود در یک خط، یک دوست را با منطق شکست دهید.
‏- چند نفره آنلاین: بازی کلاسیک را در برابر بازیکنان '4 در یک ردیف' در سراسر جهان بازی کنید. بازی در بیش از یک دستگاه، با توجه به اینکه حریف شما نیز برنامه رایگان دارد.
‏~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~< br>جزئیات بیشتر
‏~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
‏حالت چند نفره آنلاین دارای ویژگی های عالی برای شما است:
‏- هر پیروزی آنلاین برای شما امتیاز کسب می کند.
‏- اگر در یک بازی آنلاین '4 پشت سر هم' در مقابل حریفی که امتیازهای زیادی جمع کرده است برنده شوید، بر اساس آن امتیاز دریافت خواهید کرد امتیاز بالاتر.
‏- هرچه در بازی‌های '4 پشت سر هم' امتیاز بیشتری کسب کنید، در تابلوی امتیازات بالاتر می‌روید.
‏- می‌توانید چت را برای صحبت با افراد در سراسر جهان شروع کنید. دنیا، حرکات خود را تجزیه و تحلیل کنید یا فقط چت گفتگو کنید.
‏- لیست دوستان آنلاین این امکان را به شما می دهد که دوستان خود را بدون هزینه به یک دور '4 در یک ردیف' دعوت کنید.
‏- رایگان ما ' برنامه 4 in arow' در سراسر جهان در دسترس است. شما می توانید با اتصال 21 دیسک به یک خط چهار نفره قبل از حریف، به صورت آنلاین با حریفان در سراسر جهان بازی کنید تا مهارت های منطقی و تاکتیکی خود را نشان دهید.
‏- همیشه می توانید ببینید حریف شما اهل کدام کشور است.
‏- امیدواریم '4 در یک ردیف' رایگان ما را دوست داشته باشید! و ما همیشه از بازخورد (همچنین مهم) در مورد بازی استراتژی آنلاین رایگان خود خوشحالیم. فقط یک ایمیل به آدرس پشتیبانی ما ارسال کنید. از بازی '4 در یک ردیف' لذت ببرید!
‏‏رفع اشکال

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط