خانه برنامه کسب و کار
join.me - Simple Meetings

join.me - Simple Meetings

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده LogMeIn, Inc.
‏‏اپلیکیشنjoin.me یک نرم افزار در زمینه برقراری کنفرانس به صورت آنلاین می باشد. شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید جلساتی را با افرادی برکذار کنید اما به دلایل مختلفی از جمله وجود فاصله بسیار زیاد نمی توانید این جلسه را به صورت حضوری برگذار کنید، بنابراین راهکار شما نرم افزار اندروید join.me می باشد که توسط این برنامه قادر هستید جلسات درسی، کاری و مسایل دیگر را با کیفیتی خوب و به صورت آنلاین برگزار نمایید.
‏ از قابلیت هایjoin.me می توان به امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش دستگاه تان با دیگران، امکان برگزاری یک کنفرانس صوتی همراه با اشتراک گذاری صفحه نمایش، امکان برقراری کنفرانس در هر زمان و مکانی، امکان پیوستن به یک کنفرانس فقط با داشتن کد مورد نظر حتی اگر این کنفرانس فاصله بسیار دوری از شما داشته باشد، امکان مشاهده تمام فایل های کنفرانس مانند Docs, Sheets, Slides, websites ، امکان برگزاری کنفرانس های نا محدود، امکان چت کردن با شرکت کنندگان موجود در کنفرانس به صورت عمومی و خصوصی، امکان زوم کردن، امکان مشاهده شرکت کنندگان، امکان قفل کردن و بازگشایی کنفرانس به منظور امنیت بیشتر و بسیاری از قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار کاربردی نیز می توان اشاره داشت.
‏ برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید join.me :
‏ – امکان برگزاری کنفرانس به صورت آنلاین
‏ – امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش دستگاه تان با دیگران
‏ – امکان برگزاری یک کنفرانس صوتی همراه با اشتراک گذاری صفحه نمایش
‏ – امکان برقراری کنفرانس در هر زمان و مکانی
‏ – امکان پیوستن به یک کنفرانس فقط با داشتن کد مورد نظر
‏ – امکان مشاهده تمام فایل های کنفرانس مانند Docs, Sheets, Slides, websites
‏ – امکان برگزاری کنفرانس های نا محدود
‏ – امکان چت کردن با شرکت کنندگان موجود در کنفرانس به صورت عمومی و خصوصی
‏ – امکان زوم کردن
‏ – امکان مشاهده شرکت کنندگان
‏ – امکان قفل کردن و بازگشایی قفل کنفرانس به منظور امنیت بیشتر
• Bug fixes and improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟