خانه برنامه ابزارهای کاربردی
LastPass Password Manager

LastPass Password Manager

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۶
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده LogMeIn, Inc.
‏‏شاید زدن پسورد های حساب های کاربری شما آن هم چندین دفعه در روز کاری عذاب آور باشد ! اما دیگر لازم نیست وقت خود را برای ان ها هدر دهید .
‏برنامه LastPassword همه آن ها را مدیریت می کند و نیز از آن ها محافظت می کند . شما هم می توانید برای نرم افزار هایتان از ان استفاده کنید و هم در سایت هایی که با مرورگرتان وارد می شوید .
‏یکی از نقاط قوت این نرم افزار سازنده پسورد می باشد ! به این صورت که خود نرم افزار پسوردی با امنیت بالا می سازد و می توانید در سایت ها از آن استفاده کنید .
What's New: Starting on March 16, 2021, LastPass Free will include access on one device type only - computer (including all browsers running on desktops and laptops) or mobile (including all mobile phones, smart watches, and tablets). Unlimited device type access is available in LastPass Premium and Families.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟