استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Truck Simulator PRO Europe

Truck Simulator PRO Europe

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۸
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۹۸
حجم۱۰۱۰ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mageeks Apps & Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏این بازی یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین شبیه سازان رانندگی برای اندروید است.
‏ هر چه بازی را پیش ببرید بر دارایی و شهرت شما افزوده شده و به بهترین راننده در میان دوستان خود بدل می شوید.
‏ هشت کامیون مختلف را امتحان کنید و آنها را با سلیقه خود سفارشی کنید ، موتورها ، چرخ ها و قطعات دیگر را ارتقا دهید تا سریعتر و کارآمدتر کار کنند ، از تجارت خود مراقبت کرده و محموله های سود ده را فقط جابه جا کنید. دستیاران خود را استخدام کنید تا برای شما کار کنند و ناوگان عظیمی ایجاد کنند ، صدها ماموریت مختلف انجام دهید و به بهترین راننده دنیا تبدیل شوید. سازندگان بازی برای بازیکنان حرفه ای ویژگی های برای تجربه نزدیک به واقعیت فراهم کرده اند.
‏ کلاچ واقعی ، حالت تعویض دنده و فرمان ، سیستم واقعی مصرف سوخت ، دید واقع بینانه اول شخص از نشانگرهای داخلی و سرعت خودرو، اعمال محدودیت سرعت واقعی برای هر کشور ، محیط جهان باز جالب برای کشف 18 شهر اروپا و 10 کشور که می توانید بیش از 30 نوع محموله مختلف برای تحویل داشته باشید! برای دستیابی به بالاترین بازدهی شرکت خود ، خرید موتورهای بزرگتر و چرخ های بهتر را فراموش نکنید! سرانجام ، کارگران را استخدام کنید تا کار را برای شما انجام دهند! رئیس شوید! اگر طرفدار شبیه ساز کامیون هستید بیش از این دریغ نکنید. ماجراجویی کامیونی خود را امروز شروع کنید! یکی از قدیمی ترین و باتجربه ترین استودیو های بازی سازی جهان این شبیه ساز را برای شما فراهم آورده است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
WHAT'S NEW Howdy Truck Simulator PRO fans, Changes in the current version: * New truck physics * New traffic lights system * Graphical improvements * Performance improvements * Other minor bug fixes Thank you for all your feedback! If you have any ideas for future fixes and improvements feel free to e-mail us at support@mageeks.com.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده