استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Construction World Build City

Construction World Build City

نسخه۱۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۲
تعداد دانلود۴۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶۲
حجم۳۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Magic Wand Studios
‏‏'جهان ساز' یک بازیِ معماییِ رایگان در سبکِ شهرسازیِ که درش شما ماشین هایی مثل جرثقیل ، غلتک ، بیل مکانیکی ، کامیون ، تراکتور، هلی کوپتر و لودر رو جهت بازسازیِ شهری که به شدت توسط زلزله تخریب شده کنترل میکنین.

ویدئو معرفی بازی

‏اگر از ساخت و سازِ مجازی خوشتون میاد ، پس این بازی مطمئنا' برای شما ساخته شده. با دانلود این بازی شما شانس این رو خواهید داشت که :
‏- ۶ دنیای تخریب شده رو به سبکِ خودتون باز سازی کنین.
‏- ۱۰۰ مرحله با شبیه سازیِ بسیار خوب رو طی کنین.
‏- به کار با ۴۸ خودروی ساخت و ساز ، شناساییِ تخریب و مدیریتِ تخریب آشنا بشین ، مثل قطارها ، هلی کوپتر ها ، ماشین های آتش نشانی ، تراکتور ، ماشین های حفاری ، غلتک ها ، جرثقیل های تلسکوپی ، بولدوزرها ، کشتی ها ، کامیون های تریلی ، جرثقیل های کانتینر و خیلی چیزهای دیگه...
‏- از گرافیک بسیار بالای بازی لذت ببرین.
‏- ساختمان ، پل ، ریل راه آهن ، تونلِ متروهای زیر دریا و ... بسازین.
‏- مین خنثی کنین ، مردم غیرِ نظامی رو نجات بدین و بسته های خطرناکِ رادیو اکتیویته رو به شکل امن به مکان های دیگه منتقل کنین.
‏جهان ساز هم یک بازیِ شبیه سازه ، هم تراکتور سواری ، هم رانندگی ، هم ساختِ پل ، هم مسابقه ای ، هم پازلِ فیریکی... همه ش تو یه بازی جمع شده. این یک بازی ساخت و سازِ تمام عیاره که یک جهانِ وسیعِ قابلِ گشت و گذار رو برای اکتشاف بهت ارائه میده!! پس ، دانلودش کن تا از یک سرگرمیِ همه جانبه بهره مند بشی.
‏امیدواریم که شما عاشق بازیِ جهان ساز بشین. این یکی از بهترین بازی های ساخت و سازه که برای کاربرانِ آندروید که عاشق سرگرمی های پایان ناپذیرن ، طراحی شده.
‏جهان ساز ، بهترین بازیِ ساخت و سازیِ که به طور رایگان ارائه شده. بهتون این اجازه رو میده که چندین جهان گوناگون رو مورد کاوش قرار بدین در حالی که فیزیک کاملا' واقعی روشون پیاده شده. پس چندین مرحله رو با استفاده از تمامِ اون وسایل قدرتمندی که ارائه شده طی کنین و کنترل اوضاع رو به دست بگیرین.

نظرات و امتیاز ها

۶۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر NISSAN 12
١٧ تیر ١٤٠٣

‏✓ اتفاقات جذاب عالیییییییییییییییییی

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر Captain Creeper
١٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ این بازی نقطه قوت نداره ‏✗ همه ی بازی نقطه ضعفه خیلی بازی بدی بود اصلا کنترل بازی خوب نبود نمی شد بازی کنی

میپسندم۳۰ نمیپسندم۲۵
عکس کاربر ایلیا
١٤ فروردین ١٤٠٢

مرحله ۴ چجوری رد کنم

میپسندم۲۸ نمیپسندم۳۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط