خانه بازی فکری
Construction World - Build City

Construction World - Build City

تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۰
حجم۲۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Magic Wand Studios
‏‏'جهان ساز' یک بازیِ معماییِ رایگان در سبکِ شهرسازیِ که درش شما ماشین هایی مثل جرثقیل ، غلتک ، بیل مکانیکی ، کامیون ، تراکتور، هلی کوپتر و لودر رو جهت بازسازیِ شهری که به شدت توسط زلزله تخریب شده کنترل میکنین.
‏اگر از ساخت و سازِ مجازی خوشتون میاد ، پس این بازی مطمئنا' برای شما ساخته شده. با دانلود این بازی شما شانس این رو خواهید داشت که :
‏- ۶ دنیای تخریب شده رو به سبکِ خودتون باز سازی کنین.
‏- ۱۰۰ مرحله با شبیه سازیِ بسیار خوب رو طی کنین.
‏- به کار با ۴۸ خودروی ساخت و ساز ، شناساییِ تخریب و مدیریتِ تخریب آشنا بشین ، مثل قطارها ، هلی کوپتر ها ، ماشین های آتش نشانی ، تراکتور ، ماشین های حفاری ، غلتک ها ، جرثقیل های تلسکوپی ، بولدوزرها ، کشتی ها ، کامیون های تریلی ، جرثقیل های کانتینر و خیلی چیزهای دیگه...
‏- از گرافیک بسیار بالای بازی لذت ببرین.
‏- ساختمان ، پل ، ریل راه آهن ، تونلِ متروهای زیر دریا و ... بسازین.
‏- مین خنثی کنین ، مردم غیرِ نظامی رو نجات بدین و بسته های خطرناکِ رادیو اکتیویته رو به شکل امن به مکان های دیگه منتقل کنین.
‏جهان ساز هم یک بازیِ شبیه سازه ، هم تراکتور سواری ، هم رانندگی ، هم ساختِ پل ، هم مسابقه ای ، هم پازلِ فیریکی... همه ش تو یه بازی جمع شده. این یک بازی ساخت و سازِ تمام عیاره که یک جهانِ وسیعِ قابلِ گشت و گذار رو برای اکتشاف بهت ارائه میده!! پس ، دانلودش کن تا از یک سرگرمیِ همه جانبه بهره مند بشی.
‏امیدواریم که شما عاشق بازیِ جهان ساز بشین. این یکی از بهترین بازی های ساخت و سازه که برای کاربرانِ آندروید که عاشق سرگرمی های پایان ناپذیرن ، طراحی شده.
‏جهان ساز ، بهترین بازیِ ساخت و سازیِ که به طور رایگان ارائه شده. بهتون این اجازه رو میده که چندین جهان گوناگون رو مورد کاوش قرار بدین در حالی که فیزیک کاملا' واقعی روشون پیاده شده. پس چندین مرحله رو با استفاده از تمامِ اون وسایل قدرتمندی که ارائه شده طی کنین و کنترل اوضاع رو به دست بگیرین.
Complete Change in Interface and Graphics! Enjoy
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟