استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stickman Shinobi Fighting

Stickman Shinobi Fighting

نسخه۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۸
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۴۷
حجم۱۴۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده NAGOO STUDIO
‏‏افسانه‌های نینجاهای استیکمن، هنرهای رزمی، مهارت‌های نهایی و مبارزات انفرادی بی‌وقفه را از طریق چندین مکان Stick Shinobi کشف کنید! قوی تر، سریع تر، مرگبارتر شوید و با شرورهای خطرناک رقابت کنید! با شخصیت های مانگای مورد علاقه خود به نبرد بپیوندید و در Shinobi Battles در سراسر انیمه بجنگید.
‏محدوده جدید نقشه های غیرقابل پیش بینی
‏Stick Shinobi چندین مرحله مبارزه را معرفی می کند که در آن شما و رزمندگانتان شرکت خواهید کرد. در سطوح مختلف، از پایین به بالا. با شروع از جنگل سبز، به نظر می رسد این شرایط برای شینوبی تازه مناسب است، اما زمانی که عمیق تر می شوید می تواند جدی تر شود. ممکن است نه تنها آن را در دره شنی فراموش شده در حال مبارزه بیابید، بلکه مبارزات غیرقابل توقف شما و شینوبی ها را در کوهستان ها ناآرام می کند! بهتر است خودتان را آماده کنید زیرا یک لحظه بی احتیاطی می تواند منجر به مرگ شود!
‏فراموش نکنید که در پایان هر نقشه باید با یک رئیس واقعی روبرو شوید. باس ها می توانند شرور، نینجاهای نخبه یا جنگجویان با تجربه زیاد در جنگ های طولانی مدت باشند که می توانند ساعت ها شما را به مبارزه وادار کنند!
‏نینجاهای بیشتر، مهارت های بیشتر، مبارزات بیشتر!
‏Stick Shinobi دارای تنوع زیادی است. از نینجاها و جنگجویان قدرتمند، پس با خیال راحت شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و این دنیای جدید را کشف کنید. آن استادان هنرهای رزمی سبک‌های منحصربه‌فردی در مبارزه، ترور و مهارت‌های نهایی نینجا دارند، بنابراین اگر بتوانید جنگنده‌های مناسب را با ترکیب مناسب ترکیب کنید، تلفن شما چندین افکت پر زرق و برق دریافت می‌کند که افراد نزدیک را به خود جذب می‌کند! ما هم میخواهیم همینطور بازی کنیم! Shinobi بیشتر، دوستان بیشتر، سرگرمی بیشتر!
‏همچنین توصیه می‌شود برای کسب بیشترین تجربه از این بازی، حجم صدا را افزایش دهید. جلوه‌های صوتی برای هر نینجا متفاوت است، بنابراین می‌توانید شدت نبرد را احساس کنید!
‏چندین ویژگی
‏- شروع بسته شخصیت‌ها، از جمله چند جنگجوی اصلی که روزهای جوانی شما را زنده می‌کنند.
‏- 10 نقشه 300 سطح از آسان تا دشوار، 30 رئیس. اوه، بله، رئیس‌ها نیز بعداً خطرناک‌تر می‌شوند!
‏- افزایش قدرت بیشتر همراه با پاداش‌ها!
‏- مبارزات شدید بین نینجاهای مرگبار، با استفاده از مهارت‌های ترور.
‏- هر چه نتیجه بالاتر باشد، پاداش‌های بهتری پس از آن دریافت می‌شود. هر سطح.
‏وارد این دنیای جدید نینجاهای نخبه شوید، برای زندگی و شکوه خود بجنگید! این یکی از بهترین تجربیات استیکمن خواهد بود که می توانید بدست آورید!
‏همین امروز Stick Shinobi را دانلود کنید، از بازی چوب با دوستان خود لذت ببرید، آن روزهای جوانی را با نینجاهای مورد علاقه خود زنده کنید!
‏‏نسخه 6.0:
‏🔥 بهینه سازی عملکرد بازی
‏🔥 رفع برخی از اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۴۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 𝙁𝙤𝙭𝙮
٢٢ تیر ١٤٠٣

‏✓ ناروتو ‏✓ همه شخصیت های ناروتو رو داره خیلی باحاله🗿

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرعباس سلطانی
٧ خرداد ١٤٠٣

‏✓ بازی خوبیه ‏✓ کیفیت عالی داره ‏✓ شخصیت های زیادی داره ‏✗ هیچی بازی واقعا عالیی هسته

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر محدثه
١٢ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ کیفیت خوب ‏✓ کاراکتر های زیاد ‏✓ مراحل جذاب ‏✓ نبرد های خیره کننده ‏✓ قیمت پایین ‏✗ بازی دوبعدی ‏✗ حرکات کم ‏✗ چهره های کاراکتر ها ضعیف است. ‏✗ حداکثر سطح ارتقا کم است.

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط