خانه بازی فکری
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱,۸۸۴
حجم۱۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Firecraft Studios
‏‏یک بازی پازلی جالب در سبک تطبیق ساز و با گرافیک رنگارنگ بسیار زیبا که در آن با حل پازل های مختلف می‌توانید یک خانه مجلل را تزئین کرده و برایش مبلمان انتخاب کنید! مهره های همشکل را کنار هم قرار دهید، از آیتم های کمکی استفاده کنید و در نهایت خانه مجلل تان و بخش های مختلف آن مثل آشپزخانه و باغش را نو نوار کنید! پسرخاله بدجنس شما می‌خواهد خانه تان را از بین ببرد اما شما نباید بگذارید این اتفاق بیافتد.
‏ با کاراکترهای جالب بازی از جمله تیفانی و سگ ها و گربه های داخل خانه آشنا شوید، ببینید بین مبلمان ها چه رازهایی نهفته است و قفل اتاق های جدید خانه تان را باز کنید! شما حتی می‌توانید نگاهی هم به خانه های کاربران دیگر بیاندازید و از ایده های آن‌ها برای تزئین خانه تان استفاده کنید. در واقع شما می‌توانید برای هر اتاق دکور و مبلمان جداگانه‌ای در نظر بگیرید. آماده هستید تا با حال پازل های مختلف خانه تان را تزئین کنید؟
‏ ویژگی های این برنامه:
‏ امکان تزئین خانه مجلل تان به هر شکلی که بخواهید - روایت جالب داستان بازی - امکان پیدا کردن اشیاء مخفی و پی بردن به راز آن‌ها تنها با کنار هم قرار دادن شان - دارای کاراکترهای جالبی که می‌توانید با آن‌ها آشنا شده و حتی چیزهایی راجع به داستان زندگی شان بدانید - امکان باز کردن قفل قسمت های مخفی که جایزه هم در خودشان دارند! - دارای صدها گزینه مختلف برای طراحی و تزئین دکوراسیون داخلی خانه تان - امکان استفاده از انواع و اقسام آیتم های کمکی و همچنین از بین بردن مهره ها به صورت زنجیره ای - دارای صدها مرحله جالب و هیجان انگیز
Catch some rays with us! Join us at our Island Paradise and play 52 new exciting puzzles!

- New Room: Island Paradise
- New Feature: Dining Room Story Streamlined
- 52 New Levels!
- Fixed known bugs!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟