خانه برنامه ابزارهای کاربردی
File Manager : free and easily

File Manager : free and easily

تعداد دانلود۵۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲,۳۷۹
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Xiaomi Inc.
‏‏برنامه File Manager یک ابزار ایمن و رایگان است که به شما کمک می کند تا فایل های خود را سریع تر پیدا کنید، آن ها را به راحتی مدیریت کنید و آن ها را به صورت آفلاین با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه از هزاران ویژگی جالب پشتیبانی می کند.از جمله جست و جوی سریع، انتقال دادن، حذف کردن، باز کردن و اشتراک فایل ها و البته تغییر نام، خارج کردن فایل از حالت فشرده و کپی و پیست (paste) کردن فایل ها.
‏ این برنامه همچنین این قابلیت را دارد که فرمت‌های مختلف فایل ها را تشخیص دهد. شامل موسیقی، ویدیو ها، عکس ها، اسناد و مدارک، اپلیکیشن ها و فایل های زیپ(فشرده). ما به طور منظم این برنامه را آپدیت می کنیم تا بهترین تجربه ی کار با برنامه را برای شما به ارمغان بیاوریم. با رابط کاربری شفاف و با طراوت برنامه File Manager مدیریت فایل ها از همیشه آسان‌تر می شود.
‏ ویژگی های کلیدی
‏ - مشاهده های اخیر(recent): هایی که اخیرا با آنها کار کرده اید را بدون نیاز به گشتن ببینید.
‏ - دسته بندی ها(categories): فایل ها با توجه به فرمت آن‌ها در طبقاتی سازمان دهی شده اند. از این طریق، شما می توانید به برنامه‌هایی که مکررا از آن‌ها استفاده می‌کنید به سرعت دسترسی پیدا کنید.
‏ - پاک کننده(cleaner): با حذف کردن فایل های کچ(cache) و فایل های بیهوده فضای حافظه گوشی خود را آزاد کنید.
‏ - اشتراک گذاری: فایل ها را با دوستانی که در نزدیکی شما هستند بدون اتصال به اینترنت به اشتراک بگذارید.
‏ - جست و جوی سراسری (global search):کلیدواژه ها را وارد کنید تا فایل های موردنظر را پیدا کنید.
‏ - فشرده سازی فایل ها (file compression):فایل های زیپ(zip)و یا رار(rar) را فشرده و یا از فشردگی خارج کنید.
‏ - مدیریت چند فایل (manage multiple files):چندین فایل را برای یک عمل مشابه انتخاب کنید. زبان های مختلفی پشتیبانی شده اند: از جمله زبان اندونزی، بنگلادشی، چینی، اسپانیایی، پرتغالی و ...
‏‏سپاس از اینکه این برنامه را استفاده میکنید اینجا گفته ایم چه کار هایی ما در نسخه جدید انجام دادیم 1.تعمیر کردن بعضی باگ های شناخته شده. 2.عملکرد کلی برنامه افزایش یافته است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟