استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
فوتومس

فوتومس

حل مسائل ریاضی با دوربین آسان شد

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۱۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳,۸۲۵
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Photomath, Inc.

حل آسان سخت ترین مسائل ریاضی

حل صحیح مسائل ریاضی احتمالا دغدغه و حتی آرزوی مشترک خیلی از ما در دوران مدرسه بوده است. این چالش بدون شک برای دانش آموزان امروزی نیز وجود دارد. با این تفاوت که اندروید این مشکل را نیز مانند بسیاری دیگر از چالش های روزمره ما حل کرده است. در سال های اخیر برنامه های اندرویدی مخصوص حل مسائل ریاضی طراحی شده اند که Photomath یکی از بهترین آن هاست. شما میتوانید این برنامه کاربردی و خوش ساخت را برای گوشی اندرویدی خود به صورت رایگان از مایکت دانلود و نصب کنید.

ویدئو معرفی برنامه

از رابط کاربری Photomath شروع میکنیم که به معنای واقعی کلمه یک حل کننده است. تمام بخش های این برنامه بسیار گویا هستند و برای استفاده از آن به هیچ راهنمایی نیاز ندارید و اعداد و نماد ریاضی زبان مشترک بین شما و برنامه خواهند بود. محیط برنامه نیز از طراحی خوبی برخوردار است و از کار با آن به خصوص پس از مدت طولانی خسته نخواهید شد.
یکی از ویژگی های بسیار کاربردی این برنامه توضیح مراحل حل یک مسئله ریاضی است. معمولا بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان بعد از حل یک مسئله توسط استاد به طور کامل متوجه پروسه نمی شوند و برای حل دوباره آن سوال به مشکل برمیخورند. Photomath این مشکل را به شکل خوبی برای کاربران خود رفع کرده است. شما می توانید در کنار مسئله حل شده توضیح راه حل آن را نیز مشاهده کنید تا بتوانید آن را مرحله به مرحله انجام داده و پروسه را تمام و کمال یاد بگیرید. این برنامه به خصوص در دوران اوج بیماری کرونا که به تعطیلی کلاس های حضوری انجامیده بسیار کاربردی است. شما میتوانید از این برنامه در کنار سایر اپلیکیشن های آموزش مجازی مثل برنامه شاد استفاده کنید.

با فوتومس ریاضی را با تصویر یاد بگیرید

از دیگر قابلیت های خوب این برنامه میتوان به استفاده از انیمیشن اشاره کرد. این انیمیشن ها در قالب ?How to (چگونه این کار را انجام دهیم) در این اپلیکیشن قرار دارند که مسائل پایه ریاضی و راه حل بسیاری از سوالات را با استفاده از تصاویر متحرک به شما نشان می دهند. این ویژگی به خصوص برای درسی مثل ریاضی که ممکن است برای خیلی ها کسل کننده باشد بسیار مفید به نظر میرسد. Photomath همچنین راه حل های متفاوتی (در صورت وجود) را برای یک مشکل به شما میدهد. به طور مثال اگر امکان رسیدن به جواب مسئله از چند راه مختلف وجود داشته باشد این برنامه همه راه ها را برای شما نمایش می دهد تا بر اساس فاکتورهایی مثل زمان یا نوع سوال بهترین راه را انتخاب کنید.
این برنامه همچنین یک ماشین حساب چندکاره بسیار سریع نیز دارد که شما را از استفاده از ماشین حساب های مختلف به طور کامل بی نیاز می کند. از دیگر نکات جالب توجه این برنامه، رسم شکل برای حل سوال است. اگر مسئله ای برای حل نیاز به رسم مثلا بردار یا هر شکل دیگری داشته باشد Photomath این کار را در قالب تصویرهای گویا انجام می دهد.
دایره پوشش موضوعات این برنامه نیز بسیار گسترده است. راه حل ها تنها مربوط به مسائل ساده و پیش پا افتاده ریاضی نمی شوند بلکه موضوعات پیچیده تر مثل: جبر - حسابان - هندسه - آمار و مثلثات نیز مورد پوشش قرار گرفته اند. شما میتوانید این برنامه کاربردی را برای گوشی اندرویدی خود از مایکت دانلود و نصب کنید. این برنامه می تواند مکمل بسیار خوبی برای سایر اپلیکیشن های آموزش مجازی مثل برنامه شاد آموزش و پرورش باشد.
ویژگی های این برنامه:
حل آسان مسائل ریاضی
توضیح مفصل راه حل در قالب کلمات
حل قدم به قدم مسائل پیچیده
استفاده از عکس برای آموزش
ویدیوهای جذاب آموزشی
ارائه چند راه حل برای یک مسئله
ماشین حساب چندکاره
پوشش علوم جبر، حسابان، مثلثات، آمار و هندسه
محیط کاربری جذاب

Photomath چیست؟

فوتومس برنامه کاربردی و خوش ساخت جهت حل مسائل ریاضی است. این برنامه علاوه بر حل سوالات، راه حل های آن را نیز در قالب جملات و مرحله به مرحله توضیح می دهد.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Guess who got a back-to-school glow-up: our fan-favorite Animated Tutorials! Now, these custom tutorials not only bring each step to life onscreen - they also feature a friendly voiceover and playback controls (think: rewind, fast forward, and a slidable timeline) for fully immersive learning. Not to brag, but we think we’re looking pretty cute this back-to-school… wbu?

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

تو مدرسه به کارت میاد