استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Offroad Jeep Driving Games

Offroad Jeep Driving Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۳
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده MasterKlips
‏‏رانندگی با جیپ آفرود 4x4 دیوانه برای سرعت بازی های شیرین کاری رانندگی با جیپ آفرود چالش راننده جیپ متخصص باشید و در بازی های جیپ شیرین کاری های اتومبیل رانی 4x4 بازی های ماشین مسابقه ای شیرین کاری انجام دهید. بازی 4x4 جیپ با ماشین مسابقه ای شیرین کاری سطح دیوانه وار با بازی های جدید و شگفت انگیز ماشین شیرین کاری Master 3D یک بازی شیرین کاری رانندگی دیوانه وار 4x4 در میان بازی های سه بعدی جیپ رانندگی ماجراجویی جیپ با شیرین کاری های دیوانه کننده خارج از جاده است. بهترین بازی جیپ، بازی سه بعدی مسابقه شیرین کاری که در آن شیرین کاری های رانندگی با جیپ های بزرگ آفرود را به صورت رایگان با رانندگی کامیون هیولاهای سریع در مسیرهای شیرین کاری آبی انجام خواهید داد. رانندگی و مسابقه با شیرین کاری جیپ در ماجراجویی شیرین کاری شدید بازی جیپ 4x4 یک چالش واقعی است. به‌عنوان راننده و مسابقه‌دهنده بازی‌های 4x4 جیپ، شیرین کاری‌ها و ترفندهایی را در مسیر ماجراجویی جیپ‌های شیرین کاری انجام می‌دهید. ترفندهای دیوانه کننده را در مسیرهای چالش برانگیز در بهترین بازی های جیپ انجام دهید تا تبدیل به استاد بدلکاری و مسابقه ای حیله گر شوید. بازی جیپ 4x4 crazy Stunts Offroad Jeep Driving Master Challenge 2021 مهارت های رانندگی در بازی های واقعی جیپ 4x4 را به عنوان راننده و بدلکار برتر آزمایش می کند.
‏دوران جدید رانندگی با جیپ آفرود 2021 و آماده شدن برای آفرود دیوانه وار جدید رانندگی 2021 در کوه ها. وقت آن است که ماجراجویی واقعی 2021 را دریافت کنید و نشان دهید که راننده کامل و ماهر بازی جیپ آفرود 2021 هستید. از بازی‌های بی‌پایان رایگان ماشین پرادو در مسیرهای غیرممکن و آفرود لذت ببرید و تمام چالش‌های سخت بازی‌های جیپ رایگان آفرود را شکست دهید. این رانندگی آفرود رایگان، مفهوم جدید و شگفت‌انگیز رانندگی با بازی‌های رانندگی با جیپ خارج از جاده 2021 است. این رانندگی دیوانه‌وار جدید آفرود 2021 لذت واقعی رانندگی با 4x4 Crazy Stunts Offroad Jeep Driving را به شما می‌دهد.
‏Hill long مسابقات کوهنوردی با مسابقات جیپ مدرن جدید شما وسایل نقلیه زیادی مانند بازی جیپ 4x4 land crosier و پرادوی دیوانه دارید، بنابراین از منطقه کوهستانی و جاده دشوار لذت ببرید. بیش از حد فرمان را حرکت ندهید، مانند رانندگی با جیپ آفرود واقعی مراقب باشید و در مدت زمان در مسابقه پیروز شوید و قهرمان مسابقه شوید. این بازی جیپ یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های مسابقه ای جیپ است. رانندگی با جیپ در مسیرهای چوبی
‏-رانندگی لوکس
‏-مناظر طبیعی
‏-کنترل روان و واضح برای پخش
‏-گرافیک و صدا با کیفیت بهتر
‏-سوو جیپ مسابقه مسابقه
‏-جیب کوهستانی رانندگی 4x4
‏-شبیه ساز مسابقه جیپ به سمت تپه
‏-شبیه ساز جیپ ارتش ایالات متحده
‏‏کنترل بهبود یافته است

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده