استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Furniture Maker Factory Game

Furniture Maker Factory Game

نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mobi Gamers Studio
‏‏به کارخانه برند خوش آمدید. این بار ما به شما یک کارخانه مبلمان را پیشنهاد می کنیم، با استفاده از این ابزار و ماشین می توانید چوب خود را بسازید و بسازید و یاد بگیرید که از دستگاه فکس برای ساخت مبلمان استفاده کنید. با ساخت مبلمان سفارشی و تحویل آن به مشتریان، تعمیر، طراحی و ساخت خود را بهبود بخشید. در این بازی کارخانه شما باید کارخانه نجاری خود را راه اندازی کنید و با مشتریان معامله کنید. مبلمان لازم را بسازید، طراحی و تزیین کنید و رنگ مورد نظر خود را برای تزئین مبلمان انتخاب کنید. همین حالا با این چهره شگفت انگیز بازی کنید تا بتوانید تعمیرات و تعمیرات را انجام دهید و فعالیت های تولیدکنندگان مبلمان را بررسی کنید.
‏یک کارگاه مبلمان باز کنید و شروع به ملاقات با مشتریان کنید و بگویید که شما یک سازنده دستی و عالی هستید. درخواست مشتری را برای محصولات چوبی که انتخاب می کنید بپذیرید، سفارش را مجدداً راه اندازی کنید و مهارت های چوبی خود را نشان دهید. برای نشان دادن مهارت های رهبری خود و جلب رضایت مشتریان وقت بگذارید. برای ساخت مبلمان به چوب مناسب نیاز دارید و قبل از اینکه بتوانید مبلمان بسازید باید به اندازه کافی چوب جمع آوری کنید. با کمک یک چوب بر و تبر می توانید در جنگل قدم بزنید تا تنه درختان و درختان افتاده را جمع آوری کنید و چوب بری را در بازی های روزمره تجربه کنید. اکنون چوب به قطعات کوچک بریده شده، روی کامیون ها بارگیری شده و به کارگاه مبلمان برگردانده می شود.
‏اکنون مراحل ساخت، ساخت و تزئین را شروع کنید. این کارخانه مبلمان کلیه ابزارهای نجاری را نیز ارائه می دهد. با کمک آس و نستا، پسر کوچک و کلاس خلاق شروع به برش چوب در کارخانه کردند. تخته ها را جمع کنید و از ابزارهایی برای ساختن مبلمان عالی با میخ، پیچ و چکش استفاده کنید. از فناوری بدون مانع برای ساخت، طراحی و ساخت تخت، میز، مبل و صندلی استفاده کنید. وقت آن است که کار خود را به قسمت تکمیل و تزئین مبلمان در رنگ های مختلف ببرید. مبلمان باید مطابق با نیاز مشتری طراحی شود. در نهایت وقت آن است که منتظر بمانیم تا اثاثیه بسته بندی شود و مشتری برای تعمیر آنها اقدام کند.
‏در این کارخانه اسباب بازی انواع بازی های کوچک جالب داریم. حالا برای ساختن یک شبیه ساز انبار به نجار بروید و اثاثیه خاصی را در این کارخانه مبل سازی تهیه کنید.
‏خواص
‏- ساخت انواع محصولات چوبی برای خانواده مانند تخت، میز، مبل و صندلی.
‏-دکان، مبلمان خود را بسازید و تزیین کنید
‏-روش های مختلف طراحی و تزیین.
‏-بازی مستقل برای تولید مبلمان
‏خالق بازی های سرگرم کننده
‏- گرافیک با کیفیت بالا همراه با دوستانه محیط. سی

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر فاطمه
١٦ بهمن ١٤٠١

بازی خوبی هست

میپسندم۱۸ نمیپسندم۲
عکس کاربر ۱۰سبحان۱۰
١٣ خرداد ١٤٠٣

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر یاسین
٢٠ اسفند ١٣٩٩

عالی😂😂

میپسندم۳۱ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده