استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Home Design: Dream Home Build

Home Design: Dream Home Build

نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۳
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۳
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Games Feat
‏‏ساخت و ساز و کاردستی را برای وحشی خود متحد کنید. شما در جنگل وحشی فرو رفته اید. زنده ماندن در این جنگل وحشی کار آسانی نخواهد بود. شما باید در این جزیره در نزدیکی جنگلی وحشی با حیوانات وحشی غذا پیدا کنید، برای خود پناهگاهی بسازید و ابزارهای ابتدایی برای وحشی خود بسازید. مردی گمشده در وسط اقیانوسی در جزیره ای وجود دارد. این مرد باید از مرگبارترین امواج اقیانوس زنده بماند. در بازی‌های ساخت و ساز صنایع دستی مانند بازی‌های ساخت خانه و سایر بازی‌های ساخت و ساز وحشی، زنده ماندن و سفر به امن را امتحان کنید. شبیه سازی با موضوع بقا در بیابان که در آن باید تصمیم بگیرید که چگونه زمان خود را صرف کنید، ساخت کاردستی و چه اقدامی برای بقای شما در این نوع بازی های ساخت صنایع دستی بسیار مهم است. این زمان برای ساختن سرپناه، یافتن غذا، آب و سفر، جمع آوری هیزم در این جزیره گمشده با حیوانات وحشی در جنگل وحشی است. خودتو نجات بده!! شما در برابر همه حیوانات تنها هستید، بنابراین باید ماجراجویی در جنگل را انجام دهید.
‏این زمان برای صنایع دستی و ساخت و ساز به خاطر جان او است. برای ماموریت بقای خود خانه ای مانند خانه درختی و خانه بامبو بسازید. این زمان برای صنایع دستی جنگل است. در این جزیره موجودات وحشی وجود دارد. اگر آنها را نکشد توسط این موجودات مرموز کشته خواهد شد. این مرد گم شده است و موجودات گرسنه آنجا هستند و یک اشتباه می تواند او را بکشد. وظیفه اصلی این مرد کاردستی و ساختن برای خود در یک جزیره بقا در جنگل از بازی های ساخت و ساز ساختمان است. اکنون او یک بازمانده تنها در این جزیره است و آماده است تا داستان فرار خود را در این جزیره بسازد. این یک فرار قهرمان است. برای کاردستی جنگل آماده باشید. آن را به یک کاردستی بقا برای خود تبدیل کنید. او باید با انجام ماجراهای جنگلی در این بازی چالش برانگیز بقا زنده بماند. این بهترین بازی بقا در بین تمام بازی های بقا اقیانوس است که در آن ترکیبی عالی از جنگ و نظم در جزیره ای تنها وجود دارد. این بازی بقا را بازی کنید و از بهترین شبیه ساز بقای صنایع دستی لذت ببرید. او وحشت زده است و برای وحشی باید از تمام تکنیک های بقای خود برای ساختن پناهگاهی برای خود استفاده کند. سپس برای فرار قهرمان آماده باشید.
‏جزیره بقا در جنگل کار آسانی نیست. برای نجات دهنده خود خانه بسازید. در این کوئست صنایع دستی بقا، او قصد دارد بر تکنیک های مختلف بقا در جزیره مسلط شود. او باید صنایع دستی و ساخت تجهیزاتی مانند تبر، چکش، طناب و چیزهای دیگر را بیاموزد تا دیوارها، ستون های جدید بسازد، خانه ای مانند خانه درختی، خانه بامبو و غیره را برای ماموریت بقای خود بسازد. در این آزمون بقا او باید با ساختن پناهگاه خود زنده بماند. مهارت های بقای خود را در بازی های صنایع دستی بهبود بخشید. در این ماموریت بقا شما خطرناک ترین محیط و گونه ها را تجربه می کنید. شما می خواهید در این شبیه ساز بقا با استفاده از تکنیک های مختلف بقا مانند ایجاد مهارت های بقا در بازی های کاردستی زنده بمانید. خانه خود را بسازید و برای زنده ماندن نهنگ های زیر آب و حیوانات دیگر را در دریا شکار کنید. از آنها برای دریافت غذا و آب آشامیدنی یا نوشیدن آب نارگیل استفاده کنید و در این بازی های ساخت و ساز ساختمان مبارزه کنید. در این بقای بیابان، شما باید برای زندگی خود بجنگید و مبارزه کنید، پناهگاه خود را گسترش دهید تا مکان راحت تری برای زندگی و فرار از خطرات ایجاد کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمدحسام
٢٤ دی ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بدبدبدبد بد

میپسندم۶ نمیپسندم۴
عکس کاربر ۶هختتنن
١ اسفند ١٤٠١

خفخ۴۶ق۳۶

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر عرفان ایکس گیمر
٢٧ بهمن ١٤٠٠

این بازی اشکال ترین بازی بود که تا به هال بازی کردم

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده