خانه بازی تفننی

بازی پسر جنگل پسرانه جدید (نسوز)

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۲۹
تعداد نظرات۴۹
سازنده مدرن تک
نسخه۱.۰
حجم۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۴/۰۳
‏‏بازی جدید پسرانه پسر جنگلی (نسوز) از روی فیلم معروف و پرطرفدار شرکت دیزنی نام Jungle Book ساخته شده و دارای گرافیک بالایی است.

‏راهنما:
‏_ برای اولین بار نیاز به نصب شبیه ساز دارید. بعد از نصب برنامه شبیه ساز، آن را ببندید و بازی را اجرا کنید..
‏_ بازی دارای نسوز کننده جان است.
‏_ بازی دارای نسوز کننده مهمات همه اسلحه ها است.
‏_ بعد از هر خروج از برنامه، بازی شما به صورت خودکار ذخیره می شود و در اجرای دوباره بازی می توانید آن را از همان جا ادامه دهید.
‏داستان بازی:
‏بازی جدید پسرانه پسر جنگلی (نسوز) از روی فیلم معروف و پرطرفدار شرکت دیزنی نام Jungle Book ساخته شده و داستان پسر بچه ای است که دلیل کشته شدن پدرش به دست ببری بدجنس به نام خان جنگل، در جنگل تک و تنها رها می شود و رئیس گله گرگ ها او را پیدا می کند و پسر جنگل در میان گله گرگ ها بزرگ می شود.  آیا حالا موقعیت خوبی است که پسر جنگل انتقام پدرش را بگیرد؟؟
‏راهنمای بازی:
‏این بازی دارای گرافیک بالا و گیم پلی جذابی است. مراحل متنوع و با طراحی های خاص از ویژگی های این بازی است.
‏ شما در هر مرحله نیاز است که 10 الماس قرمز جمع کنید تا بتوانید مرحله را به پایان برسانید. بازی دارای اسلحه های متفاوت و جذاب مثل بومرنگ، موز ویژه، تفنگ سنگی و موز معمولی است. البته ما تیر همه اسلحه ها را نامحدود کردیم تا بازی لذت بخش تر شود. در پایان مرحله باید با غول آن مبارزه کنید و آن را شکست دهید. 

‏مدرن تک امیدوار است از این بازی لذت ببرید.
‏کانال برنامه های مدرن تک:
‏https://t.me/modern_tech99


تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟