استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Commando Shooting Games

Army Commando Shooting Games

نسخه۲.۳۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۹
حجم۱۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Muddy Games
‏‏آیا شما عاشق بازی های اکشن و ماجراجویی FPS هستید، پس این بازی های تیراندازی رایگان FPS Commando: Call of Sniper Games برای شما مناسب است.
‏آیا برای ماجراجویی ترین بازی اکشن تیرانداز کماندویی آماده هستید؟ سپس به بازی تیراندازی کماندویی ارتش در fps خوش آمدید. شما به عنوان یک بازی کماندویی ارتش مخفی ویژه 2022 به تمام تروریست ها حمله خواهید کرد. ما با افتخار ماموریت مخفی ارتش FPS کماندویی واقعی را برای همه عاشقان بازی های فریم در ثانیه ارائه می دهیم. ماموریت مخفی کماندوی واقعی FPS همه تروریست ها کشته می شوند و همه مناطق از تروریست ها پاک می شوند. بازی بسیار اعتیاد آور است شما هرگز حوصله انجام این بازی ضربات کماندویی واقعی را نخواهید داشت و استفاده از سلاح های جنگی مدرن و اسلحه های عجیب و غریب در بازی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه اوقات فراغت شما را هیجان انگیز می کند. شما یک سرباز کماندوی ارتش مخفی ویژه برای از بین بردن همه تروریست ها هستید. شما یک کماندوی ارتشی آموزش دیده به قاتل ماجراجویی هستید، بنابراین از پوشش حمله در بازی ضربتی کماندویی ارتش حمله خط مقدم شک نکنید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی های تیراندازی کماندویی رایگان FPS 2022 با افتخار یک بازی جنگی جدید فریم در ثانیه را به شما پیشنهاد می کند. . ماموریت مخفی کماندویی FPS و بازی های تیراندازی جنگی Call of Sniper Commando از شما دعوت می کنند تا دیدگاه های تیراندازی خود را به سبک حرفه ای گسترش دهید. ماموریت مخفی کماندویی واقعی به شما سطح سرگرمی تیراندازی واقعی و خروجی می دهد. به عنوان یک کماندوی مخفی قاتل ماجراجویی، وظیفه خدمت به کشور خود و پوشش دادن به تروریست ها را در این بازی های ارتش 2022 انجام می دهد. این بهترین بازی تیراندازی آفلاین به شما امکان می دهد از هیجان سلاح های جنگی مدرن و اسلحه های تک تیرانداز مانند اسلحه های Kar98، AWM و M24 لذت ببرید. و اسلحه های تهاجمی درست مانند AK47. M416، M24، SMG، M16A4، AKM و MK47 و همچنین دارای اسلحه های عجیب و غریب مانند Machine Guns، Gatling gun و اکشن تفنگ شکوهمند هستند. شما کماندوی ارتش ویژه ارتش هستید، بنابراین در این بازی تیراندازی آفلاین به ماموریت استراتژیک نیاز دارید. ماجراجویی تیراندازی آفلاین FPS آفلاین Strike شما را سرگرم کننده و سرگرم کننده می کند. بازی‌های حمله خط مقدم شما را به محیط واقعی میدان جنگ می‌برد، شما باید در این بازی تیراندازی آفلاین به تروریست حمله کنید.
‏نقش شما به عنوان یک ماموریت مخفی کماندویی ارتش واقعی است. در این بهترین بازی تک تیرانداز آنلاین بهترین تجربه بازی جنگی را برای شما به ارمغان می‌آورد، هدف شما ضدحمله تمام تروریست‌های ضد تروریسم در بهترین بازی‌های آفلاین تیراندازی دنیا به صورت رایگان برای شما آماده است. کماندوی ارتش خود را در این بازی تیراندازی رایگان آموزش دادید. در این بازی‌های جنگی پر اکشن، رویدادها در اوج رویدادهای جایگزین در بازی ماموریت تیراندازی آفلاین رخ می‌دهند. شما خود را در نقش یک تیرانداز از خفا بازی های تیراندازی در رده اکشن می بینید. آماده. تمام تانک ها، هواپیماهای جنگنده هوایی و پهپادهای تروریستی را هدف قرار دهید، آتش بزنید و نابود کنید. بهترین بازی اکشن جهان 2022 توسط متحدین به عنوان قاتل ماجراجویی توسط متحدان به عنوان بهترین بازی اکشن جهان در قلب منطقه دشمن به عنوان تک تیرانداز کماندویی آموزش دیده ارتش راه اندازی کنید. جوخه تیم شما شکسته شده است، تمام فرماندهان ماجراجویی شما کشته یا مفقود شده اند، ارتباط با ستاد قطع می شود. دشمنان از هر طرف احاطه شده اند، پشت هر درخت پنهان می شوند و به کلبه ها پناه می برند. آیا یک تیرانداز تنها دارای اراده و مهارت برای زنده ماندن است؟ به بهترین بازی تیراندازی 2022 بازی های پر اکشن خوش آمدید، جایی که ماموریت تیراندازی نامحدود 2022 را پوشش می دهید.
‏بازی های تیراندازی آفلاین با تفنگ کماندویی FPS در دسته بندی اکشن، شماره یک بازی واقعی کماندویی در این جهان بهترین بازی های تیراندازی اکشن و ماجراجویی است. این بازی اکشن 2022 بدون تجربه اتصال به اینترنت به شما ارائه می دهد که به این معنی است که این یک بازی آفلاین رایگان است. بازی تیراندازی FPS بهترین سطوح بازی تیراندازی آفلاین را برای سرگرمی واقعی تیراندازی احساس می کند. برترین بازی های تیراندازی با تفنگ سه بعدی شما را با بهترین تجربه بازی سرگرم می کند. اگر احساس ناراحتی و بی حوصلگی می کنید، این بهترین بازی تیراندازی آفلاین یا آنلاین را دانلود کنید تا سطح حمله کماندویی واقعی خود را افزایش دهید.
‏ویژگی های کلیدی بازی های تیراندازی رایگان FPS Commando: Call of Sniper Games< br>
‏1- بازی تیراندازی ضد تروریسم
‏2- بازی آفلاین رایگان
‏3- بازی تیراندازی بدون اینترنت
‏4- بازی اکشن و ماجراجویی اول شخص FPS
‏‏بهبود کنترل اسلحه
‏بهبود کنترل های دشمنان
‏بهبود گیم پلی مطابق با تقاضای کاربر
‏رفع اشکالات و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر صداقت......
٢٧ بهمن ١٤٠٠

مهدکودکی هستش باوووو🤔

میپسندم۱۲ نمیپسندم۶
عکس کاربر tanha.khaste
٢٩ آبان ١٣٩٨

چیه مسخره بازی اصن نمیشه بازی کرد

میپسندم۶ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر MOHSEN
٢٩ آبان ١٣٩٨

خیلی خوبه دان کنید اگه همین را ادامه بدید کمی جالبتر میشه

میپسندم۱۴ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده