استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gun games offline - Survival

Gun games offline - Survival

نسخه۱.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۴
حجم۴۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده FPS Shooting Games
‏‏به بازی های اسلحه تیراندازی تروریستی خوش آمدید. آیا آماده بازی تیراندازی ضد تروریست هستید؟ این یک تیرانداز برتر تفنگ 2021 برای موبایل است. ماموریت های کماندویی خود را با بازی تیراندازی اول شخص شروع کنید. این یک بهترین بازی تیراندازی رایگان فریم در ثانیه 2021 است. انجام عملیات حیاتی در دنیای بازی های آفلاین جنگ مخفی کماندوی ارتش. جنگ واقعی ضد تروریستی را فراخوانی کنید تا شما را در بازی های اعتصاب مدرن درگیر کند. تیراندازی استثنایی Counter Strike که در آن شما قصد دارید تمام پلیس های ناشناس را از بین ببرید. بازی تیراندازی ضد تروریست یک بازی اسلحه آسان است. تیم ضد برای نجات گروگان ها از دست تروریست ها در بازی های Top Gun. در محیط‌های چندگانه حیاتی است.

ویدئو معرفی برنامه

‏از بازی تیراندازی واقعی ضد تروریستی با بازی Top Gun و اکشن مدرن Commando Mission با بهترین بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه لذت ببرید. حالت های مختلف میدان جنگ را بازی کنید. تیرانداز ضد تروریستی یک حمله اسلحه به ماموریت های مدرن است. اکنون Counter Strike Shooting لذت بازی واقعی حمله با اسلحه را می دهد. تجربه بازی‌های تیراندازی رایگان که در آن بازیکنان با ماموریت‌های ضد بحرانی جدید با دشمنان درگیر می‌شوند. بازی تجربه واقعی تیراندازی با اسلحه را به شما ارائه می دهد. عملیات ویژه تیم بقا کاور آتش 3 بعدی و بازی کماندویی را بازی کنید تا وارد دنیای ضد عملیات ها شوید تا عملیات نیروهای ویژه بازی های ضربتی مدرن را انجام دهید.
‏نقش بهترین Counter Strike Shooter را بازی کنید تا راه خود را برای تبدیل شدن به یک کماندوی متخصص فریم در ثانیه در این بازی مبتنی بر ماموریت هموار کنید. بازی واقعی تیراندازی ضد تروریستی که در آن ماجراجویی های اکشن جدیدی در راه است. شما باید به عنوان یک تیرانداز ضد تروریستی عملی با واکنشی بیشتر از حمله پلیس به انواع سنتی تیراندازی با اسلحه حرکت کنید. شما کماندوی نظامی قدرتمندی هستید که با نشان دادن خود به عنوان قاتل، قدرت واقعی برای کنترل حملات نظامی و نبرد با اسلحه را دارید.
‏ ویژگی های بازی های تیراندازی واقعی ضد تروریستی وجود دارد.
‏ -گرافیک سه بعدی واقعی
‏ > -بازی تیراندازی جدید
‏ -ویژگی های تیراندازی جدید بازی های اسلحه رایگان
‏ -ماموریت های کماندوی ارتش واقعی
‏ -بازی های ماموریت اسلحه مامور جاسوسی
‏ -ماجراجویی عملی کشتار در حالت فریم بر ثانیه
‏ -چند زبانه و عملیات حیاتی
‏این تیراندازی FPS چند زبانه را دانلود کنید و نقش واقعی بازی های کماندوی ارتش را بازی کنید و از طریق بازی ضد تروریستی به عمق تیراندازی اول شخص بروید. شما را به عنوان یک رقیب باهوش و حرفه ای در بازی های بقا کماندویی ثابت کنید. بازی های تیراندازی رایگان آفلاین را دانلود کنید و عملیات حیاتی را انجام دهید.
‏‏رفع اشکال جزئی

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر
٢ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی خیلی بازی خوبی است حتما نصب کنید ‏✗ یک چیزی در بازی اشکال دارد آن هم برعکس نوشتن کلمات بازی

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر GHASEM TEHRANI 021
٢٧ اسفند ١٤٠١

خیلی چرت وبچه گونه هست ، من نمیدونم به این پنج ستاره دادن به کالاف دیگه ستاره نمیتونن بدن.

میپسندم۹ نمیپسندم۵
عکس کاربر صدرا
٢١ اسفند ١٤٠١

‏✗ نوشته ها بر عکس آقا عالیه ولی یه مشکل داره نوشته هاش برعکسه مثلا بازی رو نوشته ی ز ا ب ولی در کل قشنگه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده