خانه برنامه سرگرمی
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۲.۹۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده MuHall
‏‏با استفاده از شبیه ساز لیزر فلیش کاملا ایمن است. این بازی رایگان ساده است برای استفاده. لیزر موجود می تواند از این برنامه استفاده کند از زمان باز شدن ویژگی های کاربرد نور لامپ بارق نور: لیزری رنگ های مختلف قادر به گوش ارتعاش و ویژگی های کلیدی مرتبط است. رنگ های مختلف نور لیزری: سبز، قرمز، آبی هر اشاره گر خود نیز دارای رنگ های مختلف است. این بازی رایگان یک شبیه ساز اشاره گر لیزری است. اگر می خواهید یک شبیه ساز اشاره گر لیزر بازی کنید، این برنامه رایگان در تلفن یا رایانه لوحی شما برای شما مناسب است. یک نشانگر لیزری واقعی می تواند چشم را بر روی فرزندان خود بیاندازد تا بتواند بدون نگرانی در مورد آسیب، بازی کند. فقط از نور چشمک زدن آگاه باشید چهار اشاره گر لیزری، نشانگر لیزری، این باید سه کلید داشته باشد. برای انجام این کار، سکه، بازی کردن مینی بازی ها برای جمع آوری نیاز کاربر به تماشای اشتراک گذاری ویدئو یا شبکه های اجتماعیlaser sounds and mini-games.
Flashlight, lightsaber and colorful laser beams added.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟