خانه برنامه عکس و فیلم
Prisma Photo Editor

Prisma Photo Editor

ادیت عکس پریسما

تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳,۱۰۴
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Prisma Labs, Inc.
‏‏برنامه Prisma پریسما یکی از بهترین ویرایشگر های تصاویر است که به راحتی امکان ویرایش عکس و اعمال فیلترهای جذاب برای تبدیل عکس به نقاشی های زیبا را برای شما فراهم می کند. فیلترهای زیبایی که روی عکس‌های شما قرار می‌گیرد تا عکس‌ها به نقاشی تبدیل شوند از ویژگی های جذاب پریسما است که می توانید به راحتی تصاویر جذاب خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید البته امکان استفاده از عکس‌های موجود در آلبوم گوشی علاوه بر دوربین نیز وجود داردو لزوما مجبور نیستید اجازه‌ی دسترسی به دوربین را بدهید، ولی قطعا بسیار سریع‌تر و آسان‌تر است که عکسی را گرفته و بلافاصله آن را ویرایش کنید. البته قابل ذکر است که افکت گذاری تصویر به صورت آنلاین انجام می شود و امکان استفاده آفلاین وجود ندارد البته از اینترنت شما حجم آن چنانی مصرف نمی شود و نتیجه تصویر جذاب و زیبایی خواهد بود.
Various bug fixes and improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟