استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شخصی سازی
Animated Sticker Maker for WA WAStickerApps

Animated Sticker Maker for WA WAStickerApps

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۸.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۴۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۲۴۱
حجم۷۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Let Sticker Team
‏‏animated sticker makerابزاری برای ساخت برچسب و بستری برای کاربران است تا بتوانند ایده های عالی خود را برای تبادل آن بگذرانند!
‏این برنامه است که می تواند تصاویر متحرک مانند ام پی تری ، webp,/gif را به یک برچسب تغییر بدهد با جستجوی کلمات کلیدی �‌توانید هر مقدار که می خواهید از منابع آنلاین مانندgiphy جمع کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏اگر میخواهید عکس های خود را برچسب کنید سازنده انیمیشن ساز ها به شما کمک می کند نویس های خنده دار را اضافه کنید.
‏برای تهیه بسته های برچسب ساخته شده توسط کاربران دیگر, می توانید با یک کلیک آنها را بهwa خود اضافه کنید.
‏برچسب استیکر ها از منابع آنلاین رابا۳ مرحله انجام دهید:
‏۱. جستجو بر اساس کلماتی که می‌خواهید مانند عشق و متشکرم و صبح بخیر و شب بخیر روی تصویر متحرک مورد نظر خود از نتایج کلیک کنید.
‏۲. گیف متحرک بر اساس تصاویر متحرک به تصاویر استاتیک تقسیم می شود، یکی را که دوست دارید برچسب شما باشد انتخاب کنید برای افزودن موارد دیگر می‌توانید به مرحله ۱ برگردید.
‏۳. نام خود را به بسته استیکر و خود بگذارید و سپس بهwa اضافه کنید.
‏برای تهیه برچسب با دو مرحله از عکس های خود از طریق تلفن استفاده کنید:
‏1. ابتدا بسته استیکر و خودتان یک اسم بدهید و سپس پس یک به یک به انتخاب عکس از تلفن خود بروید.
‏2. نوشتن شرح تصاویر یا کلمات تبریک را میتوانید روی نماد تاس کلیک کنید تا از زیرنویس هایی که برای شما آماده کرده ایم استفاده کنید و پس از اتمام نسخه های انجام شده، روی افزودن بهwa کلیک کنید.
‏نگران نباشید اگر بیش از حد تنبل هستید تا بتوانید بسته استیکر خود را بسازید �‌توانید بسته های آپلود شده دیگران را فقط با یک کلیک به waخود اضافه کنید!
‏با دوستان خود به اشتراک بگذارید از این پس با برچسب ها چت کنید با استیکر ساز شما می توانید تعداد زیادی از برچسب یا الگوی رفتاری از سگ و گربه و یا افراد مشهور و حتی تصاویر انیمیشن با عبارات خنده دار درست کنید و هرگز حوصله نکنید.
‏همین الانanimated sticker makerرا بارگیری کنید!
‏animated sticker maker یک بستری باز است تمام استیکر ها توسط کاربران ما بارگذاری می شود و به ما بگویید در letstickertalk@gmail.com اطلاع دهید اگر گفته می شود هر بسته استیکر نقض شده است،ما ان را اصلاح خواهیم کرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Fix some bugs

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید