استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
WASticker : flowers stickers

WASticker : flowers stickers

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۳
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Coloring Book WAStickerApps Labs.
‏‏به دنبال یک روش منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن عشق خود با معشوق خود هستید. ما بهترین گلهای WAStickerApps و گلهای رز WAStickerApps را به شما پیشنهاد می دهیم که شامل بهترین برچسب های گل و برچسب های گل رز در بسته های برچسب جدید به صورت رایگان!
‏بهترین برنامه برچسب گل WAStickerApps و گل رز WAStickerApps را بارگیری کنید و هر روز برچسب های گل را به معشوق خود بفرستید یا برچسب های گل رز برچسب گل رز را ارسال کنید تا بگویند من هر روز به عشق شما عشق می ورزم!
‏این برنامه بهترین برچسب های دسته گل WAStickerApps را برای شما به ارمغان می آورد تا با برچسب های عاشقانه خالص ، به چت روزانه خود به چت روزانه خود اضافه کنید.
‏چه چیز دیگری بیش از برچسب های گل رز قرمز. به همین دلیل است که ما مجموعه بزرگی از برچسب های گل سرخ WAStickerApps را به شما پیشنهاد می دهیم تا انتخاب کنید.
‏ما برچسب های عاشقانه و برچسب های عاشقانه را فراموش نکردیم و زیباترین عشق WAStickerApps و عاشقانه WAStickerApps را به برنامه اضافه کردیم. برای نقل قول های عشق خالص ، اکنون به نقل از عشق و عشق دلخواه ارسال کنید!
‏شما می خواهید عاشق خود را بخندید و لبخند زیبای او را ببینید ، سپس برچسب های عاشقانه WAStickerApps را انتخاب کنید و گلهای انیمیشن زیبا و برچسب بوسه را بفرستید.
‏فراموش نکنید که برای زنده کردن داستان عشق خود ، داستان زندگی خود را با انتخاب دسته گل زیبا ، گل های سفید یا گل رز قرمز جشن بگیرید!
‏سرانجام ، همه ما وقتی از استیکرهای صبح بخیر برای شروع روز یا برچسب های منحصر به فرد شب خوب برای آرزوی شب بخیر خوشحال می شویم. بنابراین در استفاده از این برچسب های تبریک دریغ نکنید!
‏گلهای WAStickerApps و گلهای رز WAStickerApps 2020 با بهترین و منحصر به فرد برچسبهای گلهای شاد به روز می شوند تا به شما کمک کنند تا عاشق خود را تحت تأثیر قرار دهید.
‏نحوه استفاده:
‏برچسب های گل رز WAStickerApps را بارگیری و باز کنید
‏روی 'افزودن به WAStickerApps' روی بسته های برچسب گل ضربه بزنید
‏Whatz را باز کنید و به گپ بروید
‏بر روی نماد Emoji ضربه بزنید
‏یک نماد برچسب جدید را در پایین مشاهده خواهید کرد و هم اکنون می توانید از این بسته استیکر استفاده کرده و عشق خود را به اشتراک بگذارید !!
‏مهم:
‏این برنامه بر روی نسخه رسمی Whatz پشتیبانی می شود ، بنابراین لطفاً برای استفاده از برچسب گل WAStickerApps ، برنامه خود را به آخرین نسخه به روز کنید.
‏کاربران ما همیشه دغدغه اصلی ما هستند ، بنابراین ما اطمینان حاصل می کنیم بهترین برنامه ای را که از آن استفاده خواهید کرد ، ارائه می دهیم تا بتوانید یک تجربه کاربری بهتر و منحصر به فرد داشته باشید.
‏بنابراین لطفاً در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن نظرات ، پیشنهادات یا تشکر از شما از طریق ایمیل از طریق آدرس ایمیل contact.colorbook@gmail.com با ما در میان بگذارید.
‏‏برچسب‌های جدید گل متحرک 🌹
‏WASticker flowers شامل مجموعه برچسب‌های متحرک جدید است
‏پیشرفت‌های برنامه برای تجربه کاربری بهتر!

نظرات و امتیاز ها

۵۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عالی
٥ بهمن ١٤٠٢

چرا برای جی بی واتساپ نمیاد 😠😡😡😡😡😡

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر parisamoslhe
١٢ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ عالی هست

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر قاسم عبادی
٢ شهریور ١٤٠٢

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده