استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Thief Simulator: Sneak Robbery

Thief Simulator: Sneak Robbery

نسخه۱.۰.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۰۳
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۹۴
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده OneLoft Games
‏‏بازی‌های پازل Theif
‏بازی‌های OneLoft شبیه‌ساز دزد سه بعدی را ارائه می‌کنند که در آن دزدی در بازی‌های دزد واقعی و بازی‌های سرقت شهر جنایی 2021 سرگرم‌کننده است. با استفاده از کمک به سرقت اقلام در این پیچیده‌ترین بازی دزد، بازی‌های دزد واقعی، خانه‌های شهر را غارت کنید. بیایید اقدامات زندگی دزد را شروع کنیم و خانه های ثروتمند را سرقت کنیم و همچنین سرقت از بانک در بازی های سرقت بزرگ شبیه ساز دزد جواهرات.
‏بازی های کشتار دزد
‏از ابزارها برای باز کردن قفل درها و پنجره ها برای رسیدن به مکان های سرقت مورد نظر استفاده کنید. برای سرقت پول و اقلام گران قیمت در بازی های دزدی و بازی های دزدی. در این شبیه ساز دزد دزدکی 3 بعدی، چندین ماموریت دزدی برای لذت بردن از سرگرمی دزدی وجود دارد. و فرار از نگهبانان امنیتی و پلیس پلیس در حین سرقت بزرگ در دزد واقعی بازی های آفلاین و دزد واقعی سه بعدی.
‏ویژگی های Grand Thief Simulator: Sneak Robbery
‏-چندین چالش برانگیز و هیجان انگیز بازی‌های ماموریت سرقت.
‏- اقلام سرقت را بفروشید تا در بازی‌های سرقت بزرگ به صورت آفلاین پول نقد دریافت کنید.
‏- چندین ماموریت سرقت از بازی‌های سرقت برای سارقین واقعی.
‏- نکات و کلیدهای زیادی در این بازی‌های شبیه‌سازی دزد واقعی به‌صورت آفلاین.
‏- کنترل های بازی آسان برای اجرای بازی های سه بعدی شبیه ساز واقعی دزد.
‏- بازی های پازل Theif دارای محیط و تصاویر بصری شبیه ساز دزد فوق العاده ای است.
‏- بازی های پلیس و دزد شماره یک با بازی های پرش دزدی آفلاین نامحدود.
‏ >- بازی های دزدی روان و آسان کنترل بازی های جنایی استاد سرقت به صورت آفلاین.
‏Grand Thief Simulator: Sneak Robbery
‏The Thief Simulator City Clash: Stealth احتمالاً یک غارتگر فریم در ثانیه و بازی های دزد دزد اول شخص 3 بعدی است. . برای تبدیل شدن به پادشاه دزدان توسط سرقت از خانه‌ها در خیابان‌های شهر جنایی، باید یک دزد بسیار باهوش و شگفت‌انگیز باشید تا در جدیدترین بازی‌های شهر جنایی 3 بعدی موفق شوید. دوچرخه یا ماشین خود را در یک نقطه امن در نزدیکی محل سرقت هدفمند خود در این بازی‌های دزد زندگی سارقان به صورت آفلاین پارک کنید.
‏بازی‌های فرار از زندان Theif
‏در بازی‌های سرقت واقعی یا بازی‌های دزد، هرگز هنگام شکستن شیشه‌ها یا باز کردن قفل درها سر و صدا نکنید. . در غیر این صورت، افراد امنیتی یا افراد داخل خانه می توانند به شما حمله کنند یا می توانند پلیس پلیس را در این شبیه ساز سارق بازی دزد واقعی سه بعدی اطلاع دهند. از آنجایی که یک گانگستر بزرگ هستید، در مأموریت های سرقت هستید، بنابراین مانند یک دزد مخفیانه باهوش بازی کنید تا ثابت کنید که یک دزد خوب آموزش دیده و سازمان یافته هستید. بازی تعاملی سه بعدی شبیه ساز دزد یکی از بهترین بازی های جنایی استاد سرقت به صورت آفلاین است. مانند یک دزد زیرک باهوش و باهوش رفتار کنید، اطراف را مشاهده کنید و نقشه سرقت را هوشمندانه برای ماموریت موفقیت آمیز سرقت در این شبیه ساز بزرگ دزد 3 بعدی با بازی های آفلاین دزد واقعی نامحدود اجرا کنید.
‏پازل دزد کراکن
‏Gangster Vegas در شهر جنایتکار خود به عنوان شکلی از دزدان واقعی فعال هستید، بنابراین در بازی فرار از دزد به آنها درسی بدهید تا بتوانند همه نوع فرار از زندان را فراموش کنند.
‏بازی های پازل دزد 3d
‏ چالش را برای سرقت از خانه های ثروتمند و اقلام هدفمند گران قیمت در شهر انجام دهید. آیا آماده هستید تا به پادشاه دزد بازی های سرقت تبدیل شوید؟ برای خود به آخرین بازیکن ثابت ماموریت های سرقت و بازی های پلیس اولتیماتوم بدهید. همه دزدها و دزدان را با تاکتیک های بازی های گانگستری و بازی های تیراندازی با اسلحه فریم بر ثانیه به صورت آفلاین بکشید.
‏بازی های نبرد پلیس
‏ماموریت های سرقت را کامل کنید تا قفل عناوین جدید را برای شخصیت های خود باز کنید! اینها را به سایر بازیکنان نشان دهید تا ثابت کنید واقعا چقدر عالی هستید. ماموریت ها مهارت های شما را تقویت می کنند، آیا به اندازه کافی خوب هستید که همه آنها را کامل کنید و طعم بازی های تیراندازی با اسلحه فریم بر ثانیه را به صورت آفلاین احساس کنید و همچنین به عنوان یک افسر پلیس اعتصاب انتقادی را مدیریت کنید؟
‏‏-کنترل های صاف
‏-افزودن سطوح بیشتر بازی
‏-داستان جالب Thief Simulator
‏-اکنون دانلود کنید

نظرات و امتیاز ها

۹۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حمید
٢ خرداد ١٤٠٢

خیلی بازی بدی بود هرچی توی عکس هست دروغ

میپسندم۹۶ نمیپسندم۳۸
عکس کاربر طاها
٩ اردیبهشت ١٤٠٢

بترین بازی دنیاست مرحله اولش باز نمیشه

میپسندم۱۲۲ نمیپسندم۵۷
عکس کاربر محمد شریفی
٧ فروردین ١٤٠٢

چرت بابا چطوری نمی‌فهمم نصب نکنید چرت ترین بازی جهان

میپسندم۱۸۵ نمیپسندم۸۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده