استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Happiness Train

Happiness Train

قطار شادی

نسخه۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷۳۳
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Ara Ohanian Mobile Apps
‏‏مجموعه‌ ۱۵ بازی آموزشی سرگرم‌ کننده و رایگان برای کودکان، بازی کرده و یاد بگیرید
‏ کودکان به چیزهای مختلف زیادی علاقه دارند. کودکان همیشه به دنبال گسترش افق دید خود هستند که بدین دلیل ما اپلیکیشنی استثنایی برای آموزش کودکان ساخته‌ایم. اپلیکیشن آموزشی قطار شادی مجموعه‌ای از ۱۵ بازی کوچک آموزشی رایگان و منحصر‌به‌فرد برای کودکان و خردسالان است.

ویدئو معرفی بازی

‏ در قطار شادی فرزند شما قادر به تشخیص شکل‌ها‌و رنگ‌های اشیا خواهد بود، به طور منطقی فکر خواهد کرد، مهارت و سرعتش رشد خواهد یافت، شماره‌های اضطراری (مثل شماره پلیس) را فرا خواهد گرفت، الفبا (ABC) و ریاضیات پایه را یاد خواهد گرفت و غیره ...
‏ چه بازی‌هایی در قطار شادی وجود دارند؟
‏ مرکز خرید. این یک بازی آماده‌سازی برای خرید کردن کودکان و رشد منطق در آن‌ها‌ است. مراکز خرید، مفاهیم پایه ریاضی مانند جمع و تفریق را برای کودکان آموزش می‌دهند.
‏ پازل کلاسیک. در این پازل کلسیک آموزشی منحصربه‌فرد کودکان مهارت‌های منطقی و مسائل منطقی مختلف را در خود بهبود خواهند بخشید.
‏ اعداد ترتیبی. این بازی بهترین فرصت برای آموزش اعداد به کودکان است. هدف بازی اعداد ترتیبی (اصلی)، آموزش اعداد به کودکان پیش از ورود به مدرسه ابتدایی است.
‏ بادکنک‌ها. این نیز یک بازی یادگیری اعداد آموزشی آسان برای کودکان است. این بازی پر از بادکنک‌های رنگی است که کودکان را با شکل اعداد آشنا می‌سازند. تمام بچه‌ها‌ باید عدد خواسته‌شده را بین بادکنک‌ها‌ پیدا کنند. آسان اما منطقی است، نه؟
‏ کارت‌های حافظه. با این بازی کودکان حافظه خود را رشد داده و بهبود خواهند بخشید. چه چیزی می‌تواند بهتر از این باشد؟ روند کار ساده است: یک کودک نوپا باید تصویر پشت هر کارت را به خاطر بسپارد و پس از آن کارت صحیح را با یادآوری این که کدام تصویر کجا قرار دارد، پیدا کند.
‏ تخته‌سیاه. یک بازی کلاسیک ولی منحصر‌به‌فرد است! این بازی یک تخته‌سیاه مجازی است و استفاده از آن برای کودک ساده‌تر از مداد و کاغذ است. این تخته سیاه چندکاره و ساده است. بچه‌ها ‌می‌توانند بر روی آن اعداد، ABC، اشکال ساده و حروف الفبا را نوشته و فرا بگیرند و حتی هر چیزی را که می‌خواهند کشیده و رنگ‌آمیزی کنند.
‏ اشکال. این بازی فقط در مورد اشکال است! این بازی به منظور یادگیری و یادآوری شکل‌ها‌ - از یک مثلت گرفته تا یک دایره - توسط کودکان، ساخته شده است. این بازی توانایی پیدا کردن و تمییز اشکال غیرمتقارن را تقویت خواهد کرد.
‏ شماره‌های اضطراری. امیدواریم که کودتان همیشه در امنیت باشد اما آن‌ها ‌نیاز دارند تا شماره‌های اضطراری اصلی را یاد بگیرند تا در مواقع ضروری از آن‌ها ‌استفاده کنند. همچنین، کودک شما می‌تواند از این بازی به عنوان یک شبیه‌ساز استفاده کند.
‏ اعضای بدن. با این بازی کودکان بیشتر در مورد بدنشان یاد گرفته و اسامی ‌تمام اعضای بدن خود را فرا می‌گیرند. و برای مثال این کار با آهنگی مثل این انجام می‌شود: سر و شانه‌ها، زانوها‌ و انگشتان پا، زانوها‌ و انگشتان پا، زانوها‌ و انگشتان پا.
‏ لباس پوشیدن. اینک زمان لباس پوشیدن و القای سبک پوشش در فرزندتان است! شوخی می‌کنیم، گرچه این بازی می‌تواند برای این هدف نیز مورد استفاده قرار گیرد. چگونه یک پیراهن را از یک تیشرت سوا کنیم؟
‏ روباه و خرگوش. این روند سرگرم‌کننده و خنده‌دار، دقت و سرعت کودک توسعه می‌دهد. این داستان بازی روباه و خرگوش رایگان و سرگرم کننده، بسیار جذاب بوده و کار با آن نیز آسان است. مسئله اصلی کلیک به موقع، بر روی خرگوش است!
‏ ساعت‌ها. ساعت چند است؟ ساعت‌ها ‌شامل چهار نوع زمان در سطوح پایه و ساده هستند. هدف اصلی این بازی تکرار اعداد و آموزش خواندن ساعت‌های عقربه‌ای و دیجیتالی است.
‏ نقاشی و رنگ‌آمیزی! زمانی که کودکان نقاشی می‌کشند نه تنها‌ قابلیت‌های خلاقانه خود بلکه همچنین توانایی‌های مهم انسانی مانند دقت، پشتکار و درگیرشدن را نیز در خود رشد می‌دهند.
‏ مارها ‌و پله‌ها. از آموزش خسته شده‌اید؟ زمان آن است که ذهن خود را با بازی کردن یک بازی مارپله کلاسیک تخلیه کنید! انواع مختلف مار و پله را تجربه کنید. با حریفان کامپیوتری، دوستانتان یا به صورت آنلاین بازی کنید.
‏ آیا می‌خواهید تا فرزندتان از وقتش بهره و لذت ببرد؟ این برنامه کاملا جدید را از سازندگان اپلیکیشن‌هایKiddos in Kindergarten (فسقلی ها در مهدکودک) و Kiddos in Camp (فسقلی ها در اردو) نصب و استفاده کنید! از برنامه آموزشی رایگان قطار شادی، استفاده کرده و به رشد توانایی‌ها‌ و مهارت‌های مهم کودک خود، کمک کنید.
‏‏فقط بازی کنید و از بازی ها لذت ببرید

نظرات و امتیاز ها

۷۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ∘♡✞kamira✞♡∘
پریروز

سر این بازی زیادی خاطره دارم یه جا دیدمش اومدم گفتم یه بار دیگه نصب کنم 😂

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر @asal
٦ روز پیش

‏✗ هنگ میکن ویروسیه نمزاره برم توی بازی

میپسندم۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر عشق ماینکرافت
١٩ شهریور ١٤٠٢

بازی خوبیه ولی یکم بچه گانه اس. واسه بچه های زیر شیش سال خوبه. بخاطر این که بچه گانه اس دو تا ستاره ازش کم کردم🫥🫥🫥

میپسندم۷ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده