استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
مرد بمبی ث ( بمبرمن )

مرد بمبی ث ( بمبرمن )

بازی جنگی بمبرمن مرد بمبی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۱۸
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده وان استار - استارزگیم
‏‏بازی بسیار جذاب، اعتیاد آور، دوست داشتنی، هیجانی و خاطره انگیز مرد بمبی که با سبک خاص و گیم پلی روان لحظات شاد و دلنشینی را برای شما به ارمغان می آورد.
‏مرد بمبی ث نسخه جدید از بازی نستالژیک بمبرمن میکرو میباشد که مخصوص اندروید طراحی شده، در این بازی شما میتوانید با سکه هایی که در طول بازی جمع آوری کردید بمب های اضافی و معجون سرعت بخرید همچنین میتوانید با پرداخت درون برنامه ای سکه بخرید. البته بازی به گونه ای طراحی شده است که به مقدار کافی حتی بیشتر از نیاز برای شما در هر مرحله بمب میدهد حتی اگر بمب های ذخیره شما برای آن مرحله کمتر از تعداد لازم باشد.

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی با موتور قدرتمند گیم میکر استادیو که مخصوص بازی های دو بعدی است ساخته شده که باعث میشود بازی با حجم کم، گیم پلی روان و بدون لگ، و سازگاری آن با نسخه های مختلف اندروید باشد. سعی شده ساخت بازی تا حد زیادی حال و هوای نسخه اولیه خود را حفظ کند و برای کسانی که با نسخه قدیمی خاطره دارند و بزرگ شده اند خاطره انگیز و رویایی باشد.
‏این بازی دارای مراحل بسیاری است که شما را برای ساعتها و روزها سرگرم خواهد کرد همچنین سعی برآن است که در آپدیت های آتی مراحل را بیشتر نیز بکنیم و قسمت رقابت آنلاین را نیز به بازی اضافه کنیم.
‏بازی مرد بمبی ث باعث بالا رفتن هوش، حافظه و تمرکز شما خواهد شد و یک بازی کاملا سالم و مفید برای کودکان، نوجوانان، جوانان، و بزرگسالان است.
‏_ این بازی برای تمام رده بندی سنی مناسب میباشد. ALL+
‏‏ 

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده