خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۸۶
حجم۸۲۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Ovidiu Pop
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏زندگی یک راننده تاکسی را در آخرین بازی شبیه‌ساز تاکسی ما تجربه کنید. انواع مختلفی از ماموریت های رانندگی را به عنوان تاکسی یا راننده تاکسی خصوصی تکمیل کنید و ماشین مورد علاقه خود را از بین بیش از 30 وسیله نقلیه شگفت‌انگیز انتخاب کنید ، که اتومبیل‌های جدید بیشتری در هر هفته اضافه می‌شوند.
‏ به شهرهای بزرگی مانند نیویورک ، میامی ، رم یا لس‌آنجلس بروید و روش رانندگی خود را با انواع مختلف مشتری هماهنگ کنید - برخی از آن‌ها عجله دارند و اگر چراغ قرمز را هم رد کنید برایشان اهمیتی ندارد ، درحالی‌که برخی دیگر از رانندگی خطرناک وحشت دارند. ما بازی‌های شبیه‌سازی تاکسی را با مشتری‌های VIP ، مشتریان بلاتکلیف و انواع مختلفی از فاصله های روزانه و طولانی به سطح جدید می‌بریم. کار رانندگی تاکسی خود را با اتومبیل‌های معمولی شروع کنید و با رفتن به مراحل بالاتر صاحب ماشین‌های شاسی‌بلند، اتومبیل‌های لوکس و اتومبیل‌های ورزشی شوید . اتومبیل‌های بهتری خریداری
‏ کنید تا بتوانید مشتری‌های VIP را سوار کنید و برای هر مأموریت درآمد بیشتری کسب کنید. هر اتومبیلی که خریداری می‌کنید هم در حالت تاکسی و هم در حالت تاکسی شخصی قابل بازی است. از گرافیک و محیط‌های خیره‌کننده در این تجربه رانندگی در دنیای باز) oprnworld ( لذت ببرید. ما ویژگی‌هایی را به بازی اضافه کردیم که در هیچ بازی شبیه‌سازی تاکسی دیگر پیدا نخواهید کرد: عابران پیاده هنگام باران چترشان را باز می‌کنند، صدها شیء تخریب‌کننده وجود دارد ، تراکم واقعی اتومبیل‌ها و افراد در پیاده‌رو وجود دارد. احساس یک راننده تاکسی واقعی با کنترل‌ها و صداهای واقعی به شما دست می‌دهد!
‏ در حالت کریر بازی خود را به بالاترین سطح برسانید، در حالت تک نفره به رانندگی بپردازید و یا با دوستان خود در حالت چند نفره آنلاین بازی کنید. ما را در هدفمان برای تبدیل این بازی به کامل‌ترین و پرارزش‌ترین بازی شبیه‌سازی تاکسی همراهی کنید - لطفا نظرات خود را به اشتراک بگذارید!
‏ امکانات
‏ انتخاب شگفت‌انگیز انواع مختلف وسایل نقلیه
‏ شهرهای عظیم برای کشف
‏ کنترل‌های واقع‌گرایانه (فرمان شیب ، دکمه‌ها یا فرمان مجازی)
‏ آپدیت ۲۰۲۰ صدای موتور
‏ ویژگی‌های واقعی خودرو (ماشینتان کثیف می‌شود یا به تعمیر نیاز دارد)
‏ گزینه‌های تنظیم ویژوال (بصری)
‏ محیط‌های دیدنی و آب‌وهوا بی‌نظیر
‏ ترافیک واقع‌گرایانه شهر (اتومبیل ، وانت ، کامیون ، موتورسیکلت ، دوچرخه)
‏ ترافیک متنوع و واقع‌گرایانه عابر پیاده
‏ حالت‌های شغلی ، رانندگی آزادانه و چند نفره
‏ اتومبیل‌های جدید و چالش‌های اضافه شده در هر هفته
‏ در صفحات اجتماعی ما درخواست وسیله نقلیه یا ویژگی‌های جدید کنید!
- bug fixes and performance upgrade!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟