استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
NBA Dunk - Play Basketball Trading Card Games

NBA Dunk - Play Basketball Trading Card Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۲
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۹۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Panini Digital Inc
‏‏جمع آوری، تجارت، بازی و تسلط بر لیگ با NBA Dunk! تنها کارت معاملاتی انحصاری و دارای مجوز رسمی و برنامه جمع آوری NBA!
‏NBA DUNK از Panini انحصاری و رسمی است. کارت بازرگانی و برنامه جمع آوری مجوز اتحادیه ملی بسکتبال. پانینی، پیشرو در کلکسیون های ورزشی و سرگرمی، کارت های معاملاتی NBA را به دنیای دیجیتال می آورد.
‏Panini، پیشرو در کلکسیون های ورزشی و سرگرمی، کارت های معاملاتی NBA را به دنیای دیجیتال می آورد. اولین برنامه کارت تجارت دیجیتال در نوع خود به شما این امکان را می دهد که هزاران کارت امضا دیجیتال دارای مجوز رسمی را از ستاره ها و تازه کارهای مورد علاقه خود، کارت های دیجیتال با تکه های یادگاری (درست مانند چیز واقعی) و کارت ها و درج های کمیاب در چندین مورد جمع آوری کنید. رنگ ها مربی باشید و از مجموعه خود برای شرکت در مسابقات بلادرنگ استفاده کنید. کارت‌های شما مانند بازیکنان در زمین امتیاز کسب می‌کنند.
‏ویژگی‌ها:- بهترین بازی کارت بازرگانی بسکتبال NBA!
‏- کارت‌های خود را با دوستان و سایر بازیکنان بازی و مبادله کنید.
‏- تجارت، جمع آوری و بازی با کارت های معاملاتی بازیکنان برتر مانند لبرون جیمز، استف کری و کوین دورانت
‏- در مسابقات کارت های بسکتبال زنده در زمان واقعی شرکت کنید و با دوستان نبرد کنید
‏- با طرفداران از سراسر جهان تعامل داشته باشید. با مرور موجودی های آنها، ارائه پیشنهادات و تجارت. برای جمع‌آوری بازیکنان مورد علاقه‌تان، ست‌های کامل، به‌دست آوردن کارت‌های کمیاب، یا ساختن فهرست نهایی مسابقات خود، حداکثر 9 کارت را در یک زمان مبادله کنید.
‏-هر روز فقط برای ورود به سیستم، سکه‌های رایگان دریافت کنید و بسته‌ها، جوایز و سکه‌های رایگان کسب کنید. برای تکمیل ست ها، انجام معاملات، گلزنی در مسابقات و خیلی چیزهای دیگر!
‏-NBA Dunk ستارگان فعلی لیگ، اسطوره های همیشگی و ستاره های فردا را به نمایش می گذارد! محتوای جدید هر روز از خطوط محبوب Panini مانند NBA Hoops، Donruss، Select، Immaculate، National Treasures و موارد دیگر منتشر می شود! کارت‌های کمیاب و درج‌های ویژه مرتبط با رویدادهای ویژه و اجراهای کلیدی را پیدا کنید، و با درج‌های Panini Instant که دارای کارت‌هایی از بهترین اجراها و لحظاتی پس از وقوع هستند، فصل را دوباره زنده کنید!
‏جمع‌آوری کارت‌های بسکتبال NBA هرگز انجام نشده است. سرگرم کننده تر! اکنون دانلود کنید و شروع به ساخت مجموعه کارت خود کنید!
‏‏رفع اشکال و بهبود.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده