استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Parallel Space Pro -- App Clon

Parallel Space Pro -- App Clon

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰.۸۹۸۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۶
تعداد دانلود۳۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۸۰
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده LBE Tech
‏‏به عنوان یکی از ابزارهای برتر در Android، Space Parallele به بیش از 90 میلیون کاربر کمک می کند تا همزمان در یک دستگاه چندین حساب را وارد کنید و سبک خود را برجسته کنید. همچنین از حریم خصوصی کاربران با ایجاد برنامه های نامرئی در دستگاه با ویژگی نصب ناشناس جلوگیری می کند. علاوه بر این، کاربران می توانند تم های برنامه های کلون شده خود و تم های فضای موازی را سفارشی کنند تا فضای خود را سبک کنند. فضای موازی با 24 زبان پشتیبانی می کند و با اکثر برنامه های آندروید سازگار است. فضای موازی را بلافاصله برای مدیریت حساب های چندگانه، حفاظت از حریم خصوصی و سفارشی سازی فضای خود.
‏★ به حساب های چندگانه برنامه های شبکه های اجتماعی یا برنامه های بازی در یک زمان در یک دستگاه وارد شوید
‏• تعادل بین زندگی کاربران و کار به راحتی.
‏• تجربه بازی آنلاین دو نفره کاربران و لذت بیشتر.
‏• تقریبا تمام برنامه ها برای حساب دوم در فضای موازی پشتیبانی می شوند. داده های هر دو حساب با یکدیگر تداخل نخواهند داشت.
‏★ محافظت از حریم خصوصی کاربران، ایجاد برنامه های نامرئی در دستگاه از طریق نصب ناشناس
‏• مخفی کردن برنامه های مخفی کاربران بدون نگرانی در مورد چشم انداز کنجکاو با نگه داشتن برنامه ها تنها در فضای مخفی.
‏• حفاظت از حریم خصوصی کاربر با یک قفل امنیتی.
‏★ ایجاد یک فضای سفارشی با استفاده از تم ها
‏فروشگاه تم در فضای موازی یکپارچه شده است و یک لیست از تم های سفارشی برای کاربران آماده است تا فضای خود را سبک کنند.
‏• برای ایجاد یک فضای منحصر به فرد توسط یک تم سفارشی. کاربر می تواند با استفاده از یک لحظه با موضوعات مختلف، تم های مختلف را سریعا تغییر دهد.
‏★ سوئیچ سریع بین حساب تنها با یک شیر
‏• به طور همزمان دو حساب را اجرا کنید و با استفاده از یک ضربه به سرعت آنها را مدیریت کنید تا بتوانید حسابهای مختلف را مدیریت کنید.
‏نکات برجسته:
‏• قدرتمند، پایدار و آسان برای استفاده.
‏• منحصر به فرد: فضای موازی بر اساس multiDroid، اولین موتور مجازی سازی برنامه در Android است.
‏یادداشت:
‏• مجوز: فضای موازی باید برای مجوز مورد نیاز برنامه های اضافه شده در فضای موازی برای کارکردن به طور طبیعی درخواست شود. برای مثال، اگر فضایی موازی مجاز به گرفتن موقعیت مکانی شما نباشد، شما نمی توانید موقعیت مکانی خود را به دوستان خود در برخی از برنامه های اجرا شده در فضای موازی ارسال کنید. Space Space اطلاعات شخصی شما را برای محافظت از حریم خصوصی ذخیره نمی کند.
‏• مصرف: فضای موازی فضای حافظه، باتری و اطلاعاتی را که در واقع توسط برنامه های در حال اجرا در داخل مصرف می شود، نمی گیرد. جزئیات را می توان در ذخیره سازی و Task Manager مشاهده کرد که می تواند در تنظیمات در فضای موازی پیدا شود.
‏• اطلاعیه ها: لطفا فضای موازی را به لیست سفارشی یا فهرست استثنایی برخی از برنامه های تقویت افزوده اضافه کنید تا اطمینان حاصل کنید که اعلان برخی از برنامه های شبکه های اجتماعی به خوبی عمل می کند.
‏• تعارض: با استفاده از یک شماره تلفن همراه، نمیتوانید دو حساب کاربری برخی از برنامه های شبکه اجتماعی را اجرا کنید. شما باید از یک شماره تلفن همراه دیگر برای اجرای حساب دوم خود از آن برنامه ها در فضای موازی استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که شماره تلفن در طول اولین ورود شما فعال است زیرا یک پیام تأیید ارسال شده به این شماره وجود دارد.
‏برای هر گونه مسائل فوری، لطفا با ما WhatsApp رسمی تماس بگیرید: +86 18201691197. لطفا توجه داشته باشید که سرویس خط داغ در حال حاضر پشتیبانی نمی شود.
‏برای هرگونه مشکل، لطفا با استفاده از ویژگی «بازخورد» در فضای موازی با ما تماس بگیرید یا به ما یک ایمیل ارسال کنید: lbedeveloper@gmail.com
‏برای آخرین اخبار ما FB را دنبال کنید:
‏https://www.facebook.com/parallelspaceapp

نظرات و امتیاز ها

۱۸۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علیرضا
پریروز

چرا مثلا روبیکا رو اضافه کردم داخلش شدم عکسا و اینارو آپلود نمیکنه؟

۰ ۰
Moh*ammad
١٨ اردیبهشت ١٤٠٢

پرو شو دارم خوب

۱ ۱
mohammadPersian
١٤ اردیبهشت ١٤٠٢

حال نمیکنم باهاش مجبور شدم دان کنم

۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده