استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Parallel Space Pro 64 Support

Parallel Space Pro 64 Support

نسخه۱.۰.۳۰۷۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۲۸
تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۴
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده LBE Tech
‏‏Parallel Space به عنوان یکی از ابزارهای با رتبه برتر در اندروید، به بیش از 90 میلیون کاربر کمک می کند تا به طور همزمان در یک دستگاه وارد چندین حساب کاربری شوند و سبک خاص خود را برجسته کنند. همچنین با نامرئی کردن برنامه‌ها در دستگاه با قابلیت نصب ناشناس، از حریم خصوصی کاربر محافظت می‌کند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند تم‌های برنامه‌های شبیه‌سازی شده خود و تم‌های فضای موازی را برای استایل فضای خود سفارشی کنند. Parallel Space از 24 زبان پشتیبانی می کند و با اکثر برنامه های اندروید سازگار است. برای مدیریت چندین حساب، محافظت از حریم خصوصی و سفارشی کردن فضای خود، فوراً فضای موازی دریافت کنید.
‏★به چندین حساب برنامه های شبکه اجتماعی یا برنامه های بازی به طور همزمان در یک دستگاه وارد شوید
‏• تعادل بین زندگی و کار کاربران به راحتی انجام می شود.
‏• تجربه بازی آنلاین کاربران را دو برابر کرده و از آن لذت بیشتری ببرید.
‏• تقریباً همه برنامه ها برای یک حساب دوم در Parallel Space پشتیبانی می شوند. داده‌های هر دو حساب با یکدیگر تداخلی ندارند.
‏★از حریم خصوصی کاربر محافظت کنید، برنامه‌ها را روی دستگاه از طریق نصب ناشناس نامرئی کنید
‏• با نگه داشتن برنامه‌ها فقط در داخل، برنامه‌های مخفی کاربران را بدون نگرانی از چشمان کنجکاو پنهان کنید. فضای مخفی.
‏• با قفل امنیتی از حریم خصوصی کاربر محافظت کنید.
‏★با اعمال تم ها فضایی سفارشی ایجاد کنید
‏• یک فروشگاه تم در Parallel Space یکپارچه شده است و لیستی از تم های سفارشی برای کاربران برای استایل دادن به فضای خود درخواست دهید.
‏• برای استایل دادن به فضایی منحصر به فرد با موضوع سفارشی. کاربر می‌تواند با یک ضربه سریع، تم‌های مختلف را با حالات خود تغییر دهد.
‏★تغییر سریع بین حساب‌ها فقط با یک ضربه
‏• دو حساب را به‌طور همزمان اجرا کنید و با یک ضربه سریع بین آن‌ها جابه‌جا شوید مدیریت موثر حساب‌های مختلف.
‏نکات مهم:
‏• قدرتمند، پایدار و با استفاده آسان.
‏• منحصر به فرد: فضای موازی بر اساس multiDroid، اولین موتور مجازی‌سازی اپلیکیشن در Android، ساخته شده است.
‏ >
‏یادداشت ها:
‏• مجوزها: فضای موازی باید برای مجوزهای مورد نیاز برنامه های اضافه شده در فضای موازی برای عملکرد عادی درخواست دهد. به عنوان مثال، اگر Parallel Space اجازه به دست آوردن موقعیت مکانی شما را نداشته باشد، در برخی از برنامه هایی که در Parallel Space اجرا می شوند، نمی توانید موقعیت مکانی خود را برای دوستان خود ارسال کنید. Parallel Space اطلاعات شخصی شما را برای محافظت از حریم خصوصی جمع‌آوری نمی‌کند.
‏• میزان مصرف: خود فضای موازی حافظه، باتری و داده‌های زیادی را اشغال نمی‌کند که در واقع توسط برنامه‌های در حال اجرا در داخل مصرف می‌شوند. جزئیات را می‌توان در «ذخیره‌سازی» و «مدیر وظایف» مشاهده کرد، که می‌توان آن‌ها را در «تنظیمات» در فضای موازی یافت.
‏• اعلان‌ها: لطفاً فضای موازی را به لیست سفید یا فهرست استثنایی برخی از «برنامه‌های تقویت‌کننده» اضافه کنید تا مطمئن شوید که اعلان برخی از برنامه های شبکه اجتماعی به خوبی عمل می کند.
‏• تضاد: نمی توانید با استفاده از یک شماره تلفن همراه، دو حساب برخی از برنامه های شبکه اجتماعی را اجرا کنید. باید از شماره تلفن همراه دیگری برای اجرای حساب دوم خود از آن برنامه ها در فضای موازی استفاده کنید و مطمئن شوید که شماره تلفن همراه در اولین ورود شما فعال است زیرا یک پیام تأیید به این شماره ارسال می شود.
‏برای هر کدام برای مسائل فوری، لطفاً با واتساپ رسمی ما تماس بگیرید: +86 18201691197. لطفاً توجه داشته باشید که خدمات خط تلفن در حال حاضر پشتیبانی نمی شود.
‏برای هر گونه مشکل، لطفاً از طریق ویژگی 'بازخورد' در فضای موازی با ما تماس بگیرید. یا یک ایمیل برای ما ارسال کنید: lbedeveloper@gmail.com
‏برای آخرین اخبار ما را در FB دنبال کنید:
‏https://www.facebook.sp.com /a>

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر فقط خدا ❤
١٢ مرداد ١٤٠٢

مشکل حل شد دوستان برنامه خوبیه .یا علی ❤

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر Shadow
٢٨ خرداد ١٤٠٢

‏✗ وقتی میری توش بدرد نمیخوره مثل یه عکس میمونه بدر نخوره

میپسندم۲ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر ailreza
٢٥ فروردین ١٤٠٢

لطفا یه راه نمای کنین منو

میپسندم۶ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده