استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه پزشکی و سلامت
دواجو (سامانه هوشمند دارویی)

دواجو (سامانه هوشمند دارویی)

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده آبادیس سلامت هونام
‏‏سامانه آنلاین و هوشمند اطلاع از موجودی داروخانه های سطح کشور با نام دواجو به شما کمک می کند در هر زمان و مکان از موجود بودن اقلام دارویی، آرایشی و بهداشتی مورد نیاز خود اطلاع کسب کنید.
‏قبل از مراجعه به داروخانه از موجود بودن داروها و یا اقلام نسخه مورد نظر شما، مکمل ها و یا OTC در داروخانه اطمینان حاصل کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏آیا داروهای بیماران خاص، داروهای کمیاب، داروی مورد نظر شما، اقلام مکمل، مکمل های ورزشی، پوشک و یا هرگونه کالای سلامت محور در داروخانه وجود دارد؟ آیا تلفن های داروخانه پاسخگوی شما نیستند؟
‏آیا در اینکه داروخانه موجودی اقلام نسخه شما را در اختیار دارد دچار تردید هستید؟
‏آیا داروخانه از شما فاصله مکانی زیادی دارد؟
‏یافتن داروهای مورد نظر شما (و یا تجویز شده) و سردرگمی و معطلی زیاد در داروخانه و کسب اطلاع از موجود بودن دارو در شرایط کنونی یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان محترم است.
‏با کمک از سامانه هوشمند دواجو در هرجایی که باشید قبل از مراجعه به داروخانه ها از موجود بودن اقلام دارویی، آرایشی و بهداشتی خود کسب اطلاع خواهید کرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- اضافه شدن امکان ارسال هوشمند  : موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید تا دواجو داروخانه های نزدیک را انتخاب کند. در صورتی که داروخانه ها درخواست شما را رد کنند، دواجو به صورت هوشمند درخواست شما را به داروخانه‌های جدید ارسال میکند. جهت استفاده از این امکان از بروز بودن برنامه Google Map اطمینان حاصل کنید.  
‏- امکان لغو کامل نسخه
‏- اضافه شدن امکان مشاهده بیمه‌های تحت پوشش داروخانه
‏- رفع مشکلات جزیی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید