استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
سفر به اعماق زمین

سفر به اعماق زمین

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۶.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده آرتیست گیم
‏‏بازی اندروید Digby Forever یک بازی جذاب و سرگرم کننده میباشد. در این بازی اندرویدی سرگرم کننده در نقش دیگبی کوچک بازی کنید و در اعماق زمین به حفاری دیواری بپردازرید. از بمب ها فرار کنید و مراقب باشید به منفجر شدن بمب ها شمتهم منفجر نشوید. از دشمنان مختلف در اعماق زمین فرار کنید و با حفاری دیوارها راه خود را برای فرار باز کنید و اجازه ندهید دشمنان به شما برسند.
‏در بازی اندروید Digby Forever با ابزارهای کنترلی کامل دیگبی را در جهت های مختلف هدایت کنید و به موقع از دشمنان فرار کنید. کارکترهای مختلف را در طول بازی به دست آورید و با دیگبی های مختلف به بازی ادامه دهید و از توانایی های خاصی که هر کدام از آنها دارند برای حفاری دیوارها استفاده کنید. در مکان های مختلف از اعماق زمین بازی را ادامه دهید و فضاهای متنوع را تجربه کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع و سرگرم کننده یک بازی جذاب را ارائه داده است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بهبود کارایی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده