استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Puppy Rescue Patrol Adventure

Puppy Rescue Patrol Adventure

نسخه۱.۵.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۱۱
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۸
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Puppy Kids Games
‏‏گشت نجات توله سگ منتظر ماجراهای قهرمان خود است! این بار تیم نجات یک دونده هیجان انگیز را به صورت رایگان از سری بازی های تیراندازی پسرانه می دهد. ابرقهرمانان در خدمت هستند! سطوح مختلف، ابزارهای جدید مبارزه و بازی های ابرقهرمانی را که هیچ کارتونی نمی شناسد، امتحان کنید. بازی در یک تیرانداز پویا بسیار بهتر از تماشای کارتون است. فیلم ابرقهرمانی، اکشن هیجان انگیز در انتظار ما است.

ویدئو معرفی بازی

‏گشت نجات توله سگ از نظم هزار جهان و تمام سیارات مسکونی مراقبت می کند و همیشه آماده کمک به همه شهروندان صلح طلب است. علاوه بر همه بازی‌های ما، دونده پسرانه ما سطوح بازی و دشمنان منحصربه‌فردی دارد که باید توسط ابرقهرمانان شجاع مبارزه شود. اما برای پیروزی بر ابر شیطانی، فقط وارد عمل شدن کافی نیست. شیطان فوق العاده فقط مثل بازی با اسباب بازی نیست! یک کار گروهی و البته تیم کامل امدادگر مورد نیاز است، که قرار است قبل از درگیری با روسا آنها را جمع آوری کنیم. پیروزی را با هر سلول بدن خود احساس کنید! رفتار ابرقهرمانی خود را بسازید و مجرمان فوق‌العاده را خودتان به دست آورید، این بسیار بهتر از تماشای کارتون است، جایی که ابرقهرمانان دیگر این کار را انجام می‌دهند. چنین ماجراجویی ها و احساسات روشنی که نمی توانید در هیچ کارتونی داشته باشید! بازی در گشت نجات توله سگ تیرانداز بسیار بهتر از تماشای حتی صدها کارتون ابرقهرمانی است.
‏گشت نجات توله سگ منتظر قهرمانان خود هستند تا ماجراهای جدیدی را آغاز کنند! تمام اسباب بازی های خود را رها کنید، تیم امدادگران منتظر شما هستند! ابرقهرمانان شما را به یک دونده جدید دعوت می کنند تا برای پسران از آن عبور کنید. جالب ترین تیرانداز ابرقهرمانی را به صورت رایگان بازی کنید!
‏‏با توجه به بازخورد شما، ما بازی آموزشی کودکان خود را بهبود بخشیده ایم و چند باگ را برطرف کرده ایم. لذت ببرید!
‏اگر ایده هایی برای بهبود بازی های ما دارید یا می خواهید نظر خود را در مورد آنها به اشتراک بگذارید، با ما تماس بگیرید
‏support@psvgamestudio.com

نظرات و امتیاز ها

۲۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر طارمی
٥ خرداد ١٤٠٢

بازی بدی نیست خوبه

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر شایان
٢٢ دی ١٤٠٢

🤢🤕🤢🤢🤢🤢🤕🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

میپسندم۲ نمیپسندم۸
عکس کاربر Lara
٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ ارورت xb,hgxyنط ؟٪=^)+×#"

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده