خانه بازی ماجراجویی

Sonic Forces – Multiplayer Racing & Battle Game

نیرو های ویژه

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۴۲
تعداد نظرات۱,۴۶۶
سازنده SEGA
نسخه۲.۱۹.۱
حجم۱۵۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۱۶
فایل دیتانصب خودکار
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏Sonic Forces: Speed Battle بازی جدید از سری سونیک است که در آن وارد مسابقه سرعت با بازیکنان سراسر جهان می شوید. به سرعت بدوید و با بازیکنان واقعی سراسر جهان رقابت کنید. با حداکثر سرعت بدوید و در نبردهای چهار نفره زمان واقعی، به شیوه خود با حریفان واقعی مبارزه کنید. در طول مسابقه شما باید سلاح ها را انتخاب و از آنها استفاده کنید تا پیروزی را به دست آورید! به عنوان Sonic The Hedgehog، Tails، Amy، Knuckles، Shadow و سایر شخصیت ها رقابت کنید. برای ساختن تیم نهایی شخصیت ها و سلاح های جدید را باز کنید و ارتقاء دهید. در این بازی شما علاوه بر جاخالی دادن از موانع، جمع آوری حلقه های طلایی و رسیدن به خط پایان باید به سه رقیب واقعی که توسط بازیکنان واقعی کنترل می شوند مسابقه دهید. با برخورد به موانع سرعت شما کاهش پیدا خواهد کرد و شانس اول شدن شما کمتر خواهد شد، همچنین می توانید برای افزایش شتاب خود از تقویت کننده های سرعت که در طول مسیر وجود دارند کمک بگیرید. در طول مسیر بازی باید سعی کنید از موانع عبور کنید و تا می توانید حلقه جمع آوری کنید و در کنار این موارد باید برای سبقت گرفتن از رقبا و نفر اول شدن تلاش کنید.


‏ ویزگی های بازی: 
‏– ماهر شدن و ارتقاء سلاح های معمولی و شخصیت های خاص
‏ – تعقیب کردن و هدایت حریفان به سمت موانع
‏ – کسب غنائم برای باز کردن انواع مسیرهای جدید و چالش برانگیز 
‏– باز کردن شخصیت های جدید و نادر از جمله امگا و وکتور 
‏– رقابت برای حلقه ها در هر مسابقه برای ارتقاء شخصیت های خود 
‏– صعود در رده بندی جهانی

تغییرات در نسخه جدید

Bug fixes and refinements

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟