استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
San Andreas Crime Stories

San Andreas Crime Stories

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۸/۱۵
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۴۲
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Ping9 Games
‏‏Grab The Auto Brings Stories of Crime of San Andreas، یک بازی باز جهانی که پر از بسیاری از اقدامات است.
‏آیا می خواهید یک امپراتوری جنایی ایجاد کنید و رقبای خود را شکست دهید؟ آماده برای نشان دادن همه کسانی که رئیس با مبارزه در باز بازی دنیای واقعی آماده باشید. خیابان ها را در این بازی بسته بندی شده عمل کنید.
‏معرفی: در این بازی شما گانگستر شهر واقعی - قهرمان است، که از هیچ چیز نمی ترسد. مجرمان وحشی، تهاجمی در همه جا هستند هرج و مرج جنایتکار در شهر وجود دارد.
‏وقت آن است که هر کسی که رئیس را با تیراندازی رقبای و حاکمیت خیابان ها نشان می دهد، نشان دهد. شما یک پلیس نیستید شما یک گانگستر هستید، که به شکوه نیاز ندارید - شما برای انتقام حرص می دهید. شما یک اسلحه بزرگ دارید و باید با اسلحه ها، چاقو ها و سلاح های دیگر تا آنجا که ممکن است راهزنان را بکشید.
‏آیا شما آماده هستید که مردم را از زندگی وحشتناک در میان خون، عکس، راهزن و قاتلان نجات دهید؟
‏شما به عنوان یک بازیکن به یک شهر کامل اندازه که در آن شما می توانید به آجیل داده می شود، اما به دنبال شوخی نیست، زیرا پس از آن پلیس بر شما خواهد شد. عمل در این شبیه ساز جرم و جنایت بازی 3D در اطراف تیراندازی و کشتن دشمنان خود را.
‏برای متوقف کردن این جنایتکاران، شما باید بسیاری از مأموریت ها را تکمیل کنید و شما باید یاد بگیرند که چگونه به پرواز در هلیکوپتر و هواپیماهای جت. San Andreas Crime City اقدام با بسیاری از ماموریت های بسته بندی شده است. هنگامی که شما در سان آندریاس رانندگی می کنید، می توانید به ماموریت های کوچک نگاه کنید یا می توانید از دکمه های سریع برای شروع یک ماموریت استفاده کنید. دانلود بازی به صورت رایگان.
San Andreas Crime Stories

نظرات و امتیاز ها

۱۴۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
PUBG
٢٢ مهر ١٤٠١

بازی خوبیه ولی کیفیتش پایینه اگر میشه یه آپدیت توی تنظیمات بازی کیفیتو بالا ببری من بخاطر کیفیت یک ستاره کم دادم

۲۴ ۳
یاسین بابائی
پریروز

افتزاه 😡😡😡😡😡😡😡😡😤😤😡😡😤😡😡😡

۰ ۰
عرفان
٦ دی ١٤٠١

بازی خیلی خوبی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده