استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Smash the Dummy - Ragdoll Game

Smash the Dummy - Ragdoll Game

نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۰۳
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۸۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده PixFlood
‏‏استرس خود را از بین ببرید و به افرادی که از طریق بازی پانچ خونین ما آزارتان می دهند، بازپرداخت کنید! با مشت به صورتش بزن، کتک بزن، شلیک کن، و به آدمک یا عروسک مجازی وودو لگد بزن. از هر سلاحی که می توانید استفاده کنید یا از چوب جادویی خود برای شکست دادن عروسک پارچه ای و لگد زدن به رئیس استفاده کنید. اگر احساس می‌کنید می‌خواهید دوستتان را لگد بزنید یا رئیس را کتک بزنید، فقط این بازی مشت زدن را به عنوان تسکین دهنده استرس انجام دهید.
‏آیا تا به حال با کسی احساس ناراحتی و عصبانیت کرده‌اید؟ شاید بخواهید به رفیق لگد بزنید یا رئیس را کتک بزنید. البته، شما نمی توانید آن را در زندگی واقعی انجام دهید. به داروهای استرس زا نیاز خواهید داشت. بهترین چیز در مورد بازی مشت زدن ما این است که دشمن یک لگد غیرفعال به عروسک ساختگی، راگ-دال یا وودو نیست! این می تواند مبارزه کند! اگر عجله نکنید و آن را بکشید، ابتدا شما را نابود می کند و بازنده می شوید. این مکانیک شما را برای ادامه مشت زدن به صورت، شلیک کردن، پرتاب کردن و ضرب و شتم دشمنتان یا لگد زدن به رئیس، اخراج می کند.
‏هرچه بیشتر بازی کنید و دشمنان مجازی خود را شکست دهید یا به رئیس لگد بزنید، طلاهای بیشتری می توانید جمع آوری کنید. با طلا چه می توان کرد؟ می توانید از آن برای باز کردن قفل سلاح ها یا جادوهای جادویی که می توانید استفاده کنید استفاده کنید. حتی می توانید با تماشای ویدیوهای کوتاه قفل سلاح ها یا جادوهای جادویی را به صورت رایگان باز کنید.
‏چه کاری می توانید با اسلحه با عروسک پارچه ای/ آدمک انجام دهید:
‏⦁ صورت یا سایر قسمت های عروسک پارچه ای را مشت کنید.
‏⦁ مکعب ها را پرتاب کنید.
‏⦁ با چوب بیسبال ضربه بزنید
‏ ⦁ پرتاب بسکتبال / توپ فوتبال
‏⦁ استفاده از ماشین سیلی
‏⦁ پرتاب توپ ژله ای
‏⦁ اسپری قرمز
‏⦁ پرتاب نارنجک بادی
‏⦁ استفاده از توپ الاستیک
‏⦁ با تفنگ عصبی شلیک کنید
‏ ⦁ با تفنگ پینت بال شلیک کنید
‏⦁ باران ابر یا گردباد را پرتاب کنید
‏⦁ با سلاح های مختلف ضربه بزنید
‏⦁ از بمب، شوکر، تبر و سلاح های دیگر استفاده کنید.
‏⦁ گل، گوجه فرنگی، کدو تنبل و هندوانه پرتاب کنید
‏⦁ با تیر و کمان شلیک کنید.
‏⦁ نونچاکو، شوریکن، پیانوهای بزرگ.
‏جادوهای جادویی چه کارهایی می توانند انجام دهند:
‏⦁ دست تکان دهید
‏⦁ چرخش
‏⦁ سوار بر گاو نر
‏⦁ طعنه زدن روبو
‏⦁ رقص رودئو
‏⦁ دست زدن
‏⦁ سایه بوکس
‏⦁ موج شانه
‏⦁ پشت را تکان دهید
‏همچنین می توانید از چوب جادو برای مشت زدن تصادفی به صورت، پرتاب کردن، شلیک کردن، ضرب و شتم، شوک زدن و صدمه زدن به عروسک پارچه ای استفاده کنید. این یک تسکین دهنده استرس عالی است زیرا لازم نیست به این فکر کنید که از کدام طلسم یا سلاح استفاده کنید.
‏بنابراین، هر زمان که احساس کردید می خواهید رفیق خود را لگد بزنید، رئیس را شکست دهید، یا هر نوع جبرانی را به دشمنان خود بدهید، به سادگی برنامه ما را باز کنید و بازپرداخت خود را به عروسک وودو مجازی تحویل دهید و به آدمک لگد بزنید!
‏‏به روز رسانی کد جزئی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده