استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Idle Museum Tycoon: Art Empire

Idle Museum Tycoon: Art Empire

نسخه۱.۱۱.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۰۸
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۰۴
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Pixodust Games
‏‏هدف این بازی سرگرم‌کننده سرمایه‌دار ساخت، تعمیر و مدیریت کل موزه است. هنر، فرهنگ و تاریخ تجارت شماست! برای جذب بازدیدکنندگان برای دیدن و تفکر باورنکردنی ترین مجموعه های هنری و تاریخی در تمام دوران، باید نمایشگاه های مختلفی را مدیریت کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏مدیریت و بهینه سازی منابع مانند یک بازی شبیه ساز مدیریت کسب و کار و هنر خود را اکنون بسازید. امپراتوری! با یک گالری کوچک شروع کنید، بازدیدکنندگان را وارد موزه کنید، بلیط بفروشید تا درآمد کسب کنید، درآمد خود را برای خرید مجموعه‌های جدید هنری جالب سرمایه‌گذاری کنید، و گالری‌های مضمون بیشتری بسازید!
‏ شما مسئول ساختن، تعمیر و پیشروی تاسیسات از هنر معاصر، هنر پاپ، هنر مدرن و هنر کلاسیک خواهید بود که در آن نقاشی‌ها و مجسمه‌های ساخته شده توسط هنرمندان مشهور و بزرگترین ذهن‌ها را نشان خواهید داد! در مورد نمایش بهترین آثار لئوناردو داوینچی در گالری رنسانس خود چطور؟
‏این فقط در مورد هنر نیست، موزه همچنین درباره تاریخ و علم است! بزرگترین یافته‌های دایناسور را به نمایشگاه ژوراسیک خود بیاورید، مانند فسیل تری سراتوپس یا تیرانوزاروس قدرتمند رکس! ممکن است بخواهید گالری بسازید تا آثار مصر، یونان یا چین، آثار باستانی را به نمایش بگذارید. تمدن هایی مانند آزتک ها و مایاهاو انواع آثار تاریخی از سراسر جهان را به نمایش می گذارند.
‏در مورد سفر به فضا چطور؟ مهمانان شما می توانند در حین بازدید از گالری فضایی، بزرگترین دستاوردهای نجوم را ارائه دهند! فرای کاوشگرهای فضایی، موشک‌ها، ماهواره‌ها، لباس‌های فضایی، صنایع‌دستی فضایی و سایر فناوری‌های پروازی ساخته شده توسط بشر، بازدیدکنندگان می‌توانند درباره سیارات، ستاره‌ها و کهکشان‌ها نیز بیاموزند!
‏این موزه می تواند با کمک شما بزرگ باشد و بازدیدکنندگان همچنین می توانند جهان اقیانوس را کشف کنند! بله، شما می توانید نمایشگاه های شگفتی های دریاها را مدیریت کنید. کوسه‌ها، نهنگ‌ها، ماهی‌های ماقبل تاریخ و هیولاهای زیر آب!
‏به‌عنوان یک سرپرست، وظیفه شما این است که از تمام کارهای بزرگ و کوچک مراقبت کنید تا تجارت را ادامه دهید و سود حاصل شود! برای کمک به این کار، این بازی بی‌کار همچنین یک بازی بی‌سابقه جالب با آزمون‌های فرهنگی زیادی برای بازی ارائه می‌دهد! دانش خود را در موضوعات مختلف مانند هنر، تاریخ، فرهنگ، قرون وسطی، تمدن‌های باستانی، موسیقی، آزمایش کنید. علم، و جوایز برای کمک به شما در بهبود موزه دریافت کنید.
‏از این بازی سرمایه دار لذت ببرید و یک موزه را بازسازی کنید تا به ثروتمندترین تاجر شهر تبدیل شوید!
‏ویژگی ها:
‏- بازی آسان و تسلط بر آن سخت است.
‏- با جمع آوری موارد بیشتر برای گالری، نمایشگاه های خود را ارتقا دهید!
‏- با پاسخ دادن به بازی های جالب جوایز برنده شوید!
‏- مدیریت منابع برای به حداکثر رساندن درآمد پولی و ساختن جاذبه های جدید!
‏- راهنمایان تور و مدیران را برای بهبود سود خود استخدام کنید.
‏- تعداد زیادی نمایشگاه برای مدیریت: رنسانس، ژوراسیک، هنر معاصر، مصر، فضا، آمریکای شمالی، هنر یونانی و رومی، قرون وسطی، آسیا، هنر مدرن، آفریقا، هنر پاپ، تاریخ نوردیک، و بسیاری موارد دیگر مانند آلات موسیقی، نمایشگاه‌های اتومبیل و هواپیما!
‏- دست‌ساخته‌ها و هزینه‌های کمیاب را جمع‌آوری کنید. به یادگار مانده!
‏- گرافیک سه بعدی بی‌درنگ!
‏موزه خود را گسترش دهید و به ثروتمندترین سرمایه‌دار هنر تمام دوران تبدیل شوید!
‏مشکلی دارید؟ آیا می خواهید یک ویژگی جالب جدید را پیشنهاد دهید؟ بازخورد خود را به Pixodust Games ارسال کنید. ما دوست داریم از بازیکنان خود بشنویم! support@pixodust.com
‏حتماً به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنید. ما همیشه روی راه‌هایی برای بهبود گیم‌پلی و افزودن ویژگی‌های جدید کار می‌کنیم!
‏خط‌مشی رازداری:
‏https://pixodust.com/games_privacy_policy/
‏شرایط و ضوابط:
‏ https://pixodust.com/terms-and-conditions/
‏‏+ بهبود و رفع اشکال.

‏از بازی متشکریم!

نظرات و امتیاز ها

۱۰۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر صادق زاده
١٣ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ کارگر گرونه ‏✓ کارگرا گرونه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ماهان
٣٠ دی ١٤٠٢

‏✓ سری پول میگیری ‏✗ کار کردن شون ضییفه خیلی خیلی باهاله من که تا آخر بازی کردم خشم ومد

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر ققنوس برتر
٣٠ دی ١٤٠٢

‏✓ میتونی به نقاط دنیا سفر کنی و موزه های مختلفی داشته باشید ‏✗ پول هاتو جمع کن و وسایل برای موزه بخر بدون اینترنت فقط یک چیز دزد هارو بگیر اون هایی که توی موزه هستند🤣🥰😱🧐🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🫡🤫🤔🤔 خیلی خوب و باحال فقط زود دانلود کنید چون حجم میره بالا و گوشیتون نمیاره ولی برای مدل های بالا میاره🤩🤩

میپسندم۹ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

به مدیری نمونه تبدیل شو

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده